anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge wygenerowac etykiety inpost

Maluutka5
#7 Wielbiciel#

Witam. Nie mogę od wczoraj wygenerować etykiety inpost przy każdym zamówieniu. Ciągle mi się pojawią komunikat brak odpowiedzi z ApI inpost. Przesylka Nie została zamówiona. Co robic

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Maluutka5 taki komunikat najczęściej jest związany z nieuregulowaną fakturą dla przewoźnika albo z brakiem odpowiednich środków na nadanie przesyłki, więc w pierwszej kolejności sprawdź to proszę. 
Jeśli to nie wyjaśni sporawy, napisz proszę jak nadajesz przesyłki i podaj przykładowy numer zamówienia, z którym masz problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

NadCar
#7 Wielbiciel#

korzystam z konta firmowego i mam wszystko opłacone jestem nowa , do tej pory normalnie popierałam etykiety a od wczoraj mam problem i nie tylko z inpotem ale tez z dpd picap, podaje numery zamówien

990b3580-c569-11ed-893e-e35438adfc8b

6b9d9b50-c614-11ed-9100-b35b03ac6512

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NadCar dziękuję! Konsultuję tę sprawę i dam znać, gdy otrzyma odpowiedź, Czy możesz jeszcze napisać jaki komunikat pojawia się w przypadku przesyłek DPD?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

NadCar
#7 Wielbiciel#

w pzesyłce dpd nr przesyłki sie wygenerował ale nie da sie pobrac etykiety nie wiem co mam zrobic zeby to pobrac 

numer przesylki 

ea2c31b0-c633-11ed-b0d3-11c44afcb223

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NadCar czy pojawia się jakiś komunikat, gdy próbujesz pobrać etykietę dla przesyłki z DPD? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

NadCar
#7 Wielbiciel#

wyswietla mi sie jakis plik ale nie jest to pdf tylko w notatniku sie otwiera

oznacz moderatorów

NadCar
#7 Wielbiciel#

z dpd sobie poradziłam, utworzyłam nową etykiete i bez problemu ja wydrukowałam a inpost ani rusz, ciągle ten sam komunikat. Prosze o pomoc bo jutro musze te paczki wysłac

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NadCar konsultuję tę sprawę i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. W tej sytuacji muszę poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

NadCar
#7 Wielbiciel#

Witam. Czy wiadomo cos na temat generewonia moich etykiet z inpost,bo nadal ten sam komunikat

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NadCar Cześć. Sprawdziliśmy dla Ciebie logi i wracam z informacjami w imieniu Moniki. Tak jak wcześniej zostałaś poinformowana — problem wynika z nieuregulowanej płatności na umowie własnej lub braku środków na saldzie (jeśli korzystasz z konta przedpłaconego). Skontaktuj się w tej sprawie z opiekunem umowy InPost. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów