anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem +10 Monet za wystawienie 3 ofert na Allegro Lokalnie ze Smart

PiotrekPlock
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymałem +10 Monet za wystawienie 3 ofert na Allegro Lokalnie ze Smart

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

§3 Zasady Promocji

 1. Akcja promocyjna adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro.pl i jednocześnie w Okresie Promocji ich konto nie jest zablokowane.

 2. Z zastrzeżeniem spełnienia warunków określonych w pkt 1 powyżej, aby otrzymać Monety promocyjne, Uczestnik musi spełnić poniższe warunki:

  a) posiadać aktywną Usługę Allegro Smart! na koncie

  b) wystawić przynajmniej 3 Ogłoszenia z opcją Kup Teraz lub Licytacji na Allegro Lokalnie za pomocą formularza wystawiania dostępnego pod adresem https://allegrolokalnie.pl/oferty/wystaw/kup-teraz lub Aplikacji Mobilnej Allegro Lokalnie; z udostępnioną metodą dostawy Allegro Paczkomaty InPost

 3. Użytkownicy spełniający warunki, o których mowa w pkt 1, 2, powyżej uprawnieni są do otrzymania 10 Monet Promocyjnych w Programie Monetowym Allegro.

 4. Monety Promocyjne zostaną przyznane przez Organizatora za pośrednictwem Konta w zakładce Allegro.pl > Zakupy > Monety, w terminie 2 dni roboczych od zakończenia Promocji. W celu przypisania Monet do konta, Uczestnik promocji powinien kliknąć w przycisk Odbierz w zakładce Monety w Okresie trwania promocji.

 5. Łączna liczba Monet promocyjnych, która może zostać przyznana danemu Uczestnikowi, nie może przekraczać w odniesieniu do danego Konta 10 (dziesięciu) Monet Promocyjnych w całym Okresie trwania Promocji,

 6. Otrzymanie Monet Promocyjnych w ramach tej Promocji nie wyklucza możliwości otrzymania Monet powiązanych z kupowaną ofertą zgodnie z Regulaminem Programu Monetowego.

 7. Monety Promocyjne w ramach niniejszej Promocji nie muszą być w żaden sposób prezentowane na listach ofert, ani ofertach w serwisie Allegro.pl, a sposób ich otrzymania został opisany w pkt. 1-6 tego Regulaminu.

 8. Zbieranie Monet, w tym dodatkowych Monet z niniejszej Promocji, podlega limitom w ramach jednego Konta, w zależności od długości posiadania Konta w Allegro, zgodnie z § 4 ust. 17 Regulaminu Programu Monetowego.

 9. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, zastosowanie znajduje Regulamin Programu Monetowego.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PiotrekPlock, z tego, co widzę, Monety są już na Twoim koncie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów