anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe prywatne konto Allegro - metody dostawy

Eskim8383
#7 Wielbiciel#

Cześć

Mniej więcej raz na rok / dwa wystawiam kilkaset produktów na prywatnym koncie. Niemniej jakiś czas temu weszła jakaś ustawa i prawdopodobnie nie potwierdziłem w terminie numeru konta bankowego (znaczy pewnie potwierdziłem, ale ponieważ mam JDG to podpiąłem sobie konto firmowe i nie zostało zaakceptowane).

Mimo kilku tygodni prób, wykonania kilku przelewów za złotówkę, wypełnienia numeru dowodu itd (wszystko można było zrobić), nie zatwierdziliście mi konta, gdyż jak się później okazało - payu zerwał umowę z powodu powyższego przepisu. Powiedzieliście, że nic się nie da zrobić poleciliście mi założenie nowego konta (konto od 2004 roku, setki pozytywów (100%).. trochę mi szkoda, ale tego i tak już nie było widać, więc bez różnicy).

Wystawiłem kilka płyt na nowym koncie, ale widzę że teraz mogę ustawić tylko paczkomaty, albo kuriera. Ponadto nie wymagaliście ode mnie absolutnie żadnej weryfikacji niczego. O co tu chodzi? Jak włączyć np. One Box-y, albo PP na umowie Allegro? Chyba, że teraz na prywatnym się nie da?

Pozdrawiam

Maciej

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Eskim8383 musisz przekształcić na konto firmowe 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Eskim8383 Cześć. 🙂 Cenniki dostaw dodasz/edytujesz w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy 

ko_alka_0-1696177315282.png

Metody dostawy Allegro One są dostępne wyłącznie dla kont firmowych. 

Tutaj znajdziesz więcej informacji dostępnych metodach: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-rozliczac-koszty-dostaw-na-allegro-m0jYAdk54Sr?show=m0jYAdk... 

Wypłaty na koncie aktywujesz w zakładce Ustawienia wypłat 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów