anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O darmowej wysyłce dla użytkowników smartów przy zakupach powyżej 40 zł

BOYUYO
#9 Pomysłodawca#

Darmowa wysyłka dla użytkowników smartów przy zakupach powyżej 40 zł. Chciałbym się dowiedzieć czy w moim sklepie jest darmowa wysyłka za zakupy powyżej 40 zł? Czy też jest to darmowa wysyłka dla zakupów o łącznej wartości 40 zł lub więcej na allegro?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie widzisz swoich ofert? jeżeli spełniasz warunki Smarta to sam się włącza. Ja widzę że masz!😁

LEW433_0-1664630569447.png

 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@LEW433 może czas iść na spacer, przewietrzyć grzywę. Znowu przeczytałeś coś innego niż jest napisane.

@BOYUYO Darmowa wysyłka jest dla zakupów o łącznej wartości 40 zł lub więcej na Allegro. Korzystasz z fulfillmentu allegro, kupujący mogą zbierać zakupy o kilku sprzedajacych korzystających z tej usługi żeby mieć przesyłkę smart.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Agent051 

może czas iść na spacer, przewietrzyć grzywę

🦁🦁🦁  😂

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

BOYUYO
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie, czy jeśli kupujący kupi przedmiot z mojego sklepu za 38,88 zł, ale musi zapłacić 7,99 zł za wysyłkę, to czy te 7,99 zł wpłynie do mojej kasy, czy zostanie pobrane przez allegro.😀

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@BOYUYO najlepiej ten problem wyjaśnić bezpośrednio z Allegro. Dla kupujących wyglada to tak

 

Gdy nie masz Allegro Smart!

Zapłacisz koszt dostawy jednej przesyłki – niezależnie od tego, u ilu sprzedających w One Fulfillment by Allegro zrobisz zakupy. Na to, ile dokładnie zapłacisz, wpływa metoda dostawy, którą wybierzesz. Informację o jej koszcie zobaczysz podczas zakupów – w formularzu dostawy i płatności.

Gdy masz Allegro Smart!

Skorzystasz z darmowej dostawy zamówienia łączonego w ramach Allegro Smart!, jeśli:

  • korzystasz z Allegro Smart! i zrobisz zakupy za minimum 40 zł u kilku sprzedających w One Fulfillment by Allegro oraz
  • przynajmniej jeden ze sprzedających, u których robisz zakupy, ma oferty oznaczone ikoną Allegro Smart!”

 

oznacz moderatorów