anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 8 czerwca jeden z trzech kurierów, żeby mieć Allegro Smart! - Czyli tylko firmy?!

MAMY ROZWIĄZANIE!
pioter20041
#9 Pomysłodawca#

Czy tylko firmy będą mogły mieć Samrta? Nie da się tego obejść, nie ma na to jakiegoś sposobu, aby zwykły sprzedający miał Smarta?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pioter20041 obowiązek dodania jednej z trzech metod kurierskich od 8 czerwca dotyczy tylko kont firmowych, dla kont zwykłych wymagania, aby oferty były oznaczone jako Smart! nie zmienią się. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

To co radzicie zrobić takiemu sprzedawcy jak ja który obecnie zawiesił działalność ale chciałbym wrócić jak sytuacja na rynku się poprawi .Zawieszając działalność miałem smarta ,SS cały czas w okresie ponad 2 lat i wysoką średnią ale nie mam możliwości do współpracy z żadnym kurierem w taki sposób jak wymaga wasz regulamin .Sklep na allegro jest dodatkową moją działalnością ,główna jest inna nie związana z handlem ale wymaga pracy w różnych godzinach .

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Postaw na niezawodność i szybkość dostaw UPS. Allegro Kurier UPS (do 10kg) to wygoda dla Twoich klientów, którzy mogą dowolnie zmieniać adres i datę doręczenia swoich przesyłek.

Do 31 sierpnia, w ramach promocji Allegro, za takie przesyłki zapłacisz 1,99 zł zamiast 3,99 zł brutto.

Z UPS Twoi klienci zyskują również uproszczenie procesu zwrotów. Zanosząc paczkę do punktu UPS Access Point nie muszą już drukować etykiety, lecz mogą wykorzystać kod kreskowy otrzymany od Ciebie lub wygenerowany na stronie UPS.com.

Tak czytam i nie dowierzam,

  1. wygoda dla Twoich klientów, którzy mogą dowolnie zmieniać adres i datę doręczenia - rozumiem, że na koszt sprzedawcy, już było to przerabiane w DPD.
  2. za takie przesyłki zapłacisz 1,99 zł - czyli za wysłanie paczki w smarcie w promocji zapłacę trochę mniejszą karę.
  3. klienci zyskują również uproszczenie procesu zwrotów. Zanosząc paczkę do punktu UPS Access Point nie muszą już drukować etykiety, - eureka jeszcze więcej zwrotów nieprzemyślanych zakupów.

Ktoś chyba w Allegro z krzesła spadł myśląc że mnie zachęci do smarta w moich ofertach.

 

 

oznacz moderatorów