anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcje dostawy SMART

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Witam

 

od Września zmieniają się warunki  utrzymania smarta.  Generalnie do tej pory mam opcje dostawy  Allegro Kurier Inpost +  Allegro Pocztex 24h kurier  + Allegro Paczkomaty Inpost. 

 

żeby utrzymać smarta muszę dodać jeszcze jedną metodę dostawy do punktu odbioru.  Myślałem nad  Orlen , Żabka , Ruch  taka jedna pozycja kilka miejscówek. I pytanie mam czy musze robić umowę z kimś czy wystarczy że sobie zaznaczę że udostępniam taką metodę i poprzez Allegro wydrukuje etykietę i nadam przesyłkę i utrzymam smarta?? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@SirGuardian 

Przesunęli zmianę na 3 października. Jeśli chodzi po PP to nie musisz podpisywać umowy, możesz nadawać przez WZA.

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/nowosci-i-zmiany-dla-sprzedajacych-we-wrzesniu-i-pazdzierniku-g...

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli jest w opcjach WzA to nie musisz podpisywać.

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

O ile się orientuję to jak chcesz korzystać z Allegro Orlen Paczka (tą obsługiwaną przez Orlena), to musisz podpisać umowę. Natomiast Allegro Punkty odbioru orlen, żabka itd. są obsługiwane przez Pocztę i nie musisz mieć umowy, rozliczysz te przesyłki bezpośrednio z Allegro i nadasz z Wysyłam z Allegro czy jak to się teraz nazywa.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

A nie lepiej doliczyć w cenę przedmiotu 6zł i ustawić wysyłkę gratis. Przy droższych przedmiotach dopłata do smarta to przecież prawie całkowity koszt usługi.

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Lepiej, ale nie wszyscy mają takie produkty, żeby to miało sens. My sprzedajemy drobnicę po kilka złotych - taka branża, doliczenie 6 zł do każdej aukcji i zaproponowanie przesyłki gratis spowoduje spadek sprzedaży do 0 zł 🙂

oznacz moderatorów