anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podniesienie ceny Smart! dla kupujących

domkar04
#14 Krzewiciel#

cenę smarta na miesiąc podniesiono o 2 zł... hehehe...

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mdrogeria
#21 Demiurg#

domkar04wszystko drożeje , dla kurierek masz minimalną kwotę obniżoną o 2zł ze 100 na 80😁

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@domkar04 

  O, straszne. Całe 2 złote 😂  Ale kupując na rok  miesiąc kosztuje marne 4 zł. Czkawkę to my mamy dopłacając 2 zł do każdej paczki kurierskiej i złotówkę do paczkomatowej.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_Brzeg bardziej w tym poście chodziło mi o to, że kilkakrotnie przewijający się postulat żeby zwiększyć cenę smarta dla kupujących został spełniony 😶 (nieznacznie, ale jednak)

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak piszą sprzedawcy, bo Smart nakręca sprzedaż. Wszystkie swoje dopłaty do Smarta wliczają w cenę towaru, czyli finalnie nieświadomi kupujący sami płacą za "darmowe" dostawy.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@xyz96 wiadomo, że nic nie jest za darmo - jeżeli coś jest darmowe, to po prostu wliczone w cenę 🙂

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@xyz96 każdy taki bajer allegro podwyższa cenę produktu

wg mnie (teoria spiskowa) to jest celowe działania serwisu by innym sprzedawcom niz osa i najbardziej zautomatyzowanym nie opłącało się tu sprzedawać

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

cenę smarta na miesiąc podniesiono o 2 zł... hehehe...

Cenę "darmowych" dostaw podniesiono 🙂

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

No i sprzedawcy dzięki SMART mogą zaoferować "DARMOWE" przesyłki, nic nie dokładając 🤔

Domowość na Allegro przybrała marketingowe znaczenie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ten cały SMART staje się tylko utrapieniem dla wszystkich ,klienci płacą drożej za oferowane produkty a mają się cieszyć że z darmowej dostawy a w rzeczywistości kupują drożej niż by kupili u siebie w okolicy w jakimś sklepie. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ale swoje robi, sprzedaż nakręca dzięki małej świadomości kupujących, podobnie jak rzekome przeceny w strefie "okazji". Kiedyś też mieliśmy u operatorów komórkowych "darmowe" minuty, za które jednak co miesiąc trzeba było płacić. Przyjdzie czas, że Smart stanie się podobnym wzorem manipulacji.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@mwmonety ba, wręcz klienci proszą, by podnieść cenę, bo będą mieli przesyłkę za darmo 🤣

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@domkar04 Nic nam nie pozostaje tylko sprostać ich błaganiom ,podnieś ceny i niech mają te darmowe dostawy .

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@mwmonety wbrew pozorom jestem głównie kupującym 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@domkar04 Wbrew pozorom ja też ,zawiesiłem sprzedaż ,czasem coś kupię ale tylko wtedy gdy mi się nie chce tego szukać w okolicznych sklepach .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mwmonety pewnie pamiętasz czasy przed ,,smartem ,,  Priorytetem dla kupujacego była najniższa cena przesyłki lub zupełnie darmowa. Ile maili czy telefonów odebrałeś ,w których głównym tematem była przesyłka . Patrzcie EUREKA  jest !  teraz darmowa , wiadomo koszt dostawy jest ukryty / z pustego i Salomon nie naleje /, ale w końcu klient ma to co dla niego jest najważniejsze . 

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

no i tradycyjnie wymoderowano tytuł posta, bo był zbyt niesprzyjający linii partii, aż dziw że od razu treści posta nie ruszono

oznacz moderatorów