anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próg darmowej dostawy a zakup smart.

eurocbd
#1 Nowicjusz#

Witam, dziś chciałbym poruszyć temat darmowa dostawa - smart.

Przykład: 

Na koncie posiadam ustawiony limit 200zł od którego oferuje darmową wysyłke.Po przekroczeniiu tej kwoty, mimo iż klient kupuje z kontem smart naliczana mi jest kwota za przesyłkę paczkomatową 8.99zł - Tak jest od dawna i nic z tym nie zrobimy.

Natomiast niedawno wprowadzona została wysyłka w weekend dla zamówień Smart. Klient posiadający takie konto, robi zakupy w piątek z myślą że paczkę otrzyma w sobotę/niedzielę. Ale niestety nie, mimo iż zapłacił za konto SMART jego zamówienie oznaczone jest jako zwykłe i paczke dostanie w poniedziałek/wtorek. 

Oby dwie sprawy są niesprawiedliwe, natomiast wszyscy dobrze wiemy że najważniejszy jest kupujący (😊). Więc 8.99 przemilczmy. Ale jak allegro odniesie się do tematu drugiego. Gdzie kupujący jest pokrzywdzony ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Bo tak to działa, Twoja kwota darmowej dostawy ma pierwszeństwo i nawet jeśli klienta ma Smart, płacisz za dostawę, jeżeli kwota 200 zł zostanie przekroczona. Wtedy Smart przestaje działać. Zlikwiduj darmowe dostawy od określonej kwoty przy Smart.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

eurocbd trudno mówić o pokrzywdzeniu , czas relizacji widzi . Zawsze klient może rozbić zamówienie na 2-3 paczki  i otrzyma w weekend 

oznacz moderatorów