anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wysyłką paczkek poprzez InPost powiazany z kątem Allegro

euphoria_art
#11 Animator#

Pierwszy raz wysyłam InPostem, proszę o wyrozumiałość.

Połączyłem oba konta InPostu z Allegro i nie mogę wygenerować etykiety na stronie Inpostu.

Dodałem 3 paczki, numery paczek mogę skopiować dla kupujących, lecz nie mogę ich wygenerować, pole "pobierz etykiety" jest szare i jakby nie aktywne.

Czy aby wysłać paczkę Allegro smart InPostem to muszę wcześniej doładować moje konto w InPoście?

Myslełem że Allegro mi doliczy ceny tych paczek do opłaty miesięcznej jak w przypadku paczek z Poczty Polskiej.

Bardzo proszę o szybką odpowiedź jestem w trakcie pakowania paczek.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Przy darmowej wysyłce nie trzeba nic wpłacać. Sprawdź czy na pewno klikasz allegro- import z allegro, a nie to pierwsze "wyślij przesyłki" .

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

w "wyślij przesyłki" nie mam tych wygenerowanych 3 paczek, jest "Adres e-mail odbiorcy" etc

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

W Inpoście w głównej zakładce Import z Allegro mam te 3 paczki, gdy je zaznaczam do wygenerowania to podlicza mi 29,97

 

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@euphoria_art uzupełnij konto na InPost nawet na jedną paczkę.

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Doładowałem na jedną paczkę 10 zł, dalej to samo.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Cos musisz robić źle. Jak podlicza 29.97 to może to nie jest darmowa wysyłka. Wtedy chyba trzeba robić wpłatę. Jeszcze 3go łączyłam nowe konto i na darmowe smart działało, a na inne musiałam wpłacać, także to raczej nie wina allegro czy inpostu...

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Na paczkach jest typ przesyłki inpost smart 0 zł, nie wiem czemu nie mogę ich wygenerować

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@euphoria_art sprawdź proszę czy próbujesz nadać przesyłki zgodnie z tą instrukcją
Jeśli tak to poproszę o zrzuty krok po kroku jakie czynności wykonujesz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Przy 2 punkcie nie mogę wyfiltrować "zamówienia do wysłania" wyświetla sie : Nie masz zamówień spełniających kryteria wyszukiwania

Nie mam opcji tez z 3 punktu nadaj paczkę z Allegro inpost

 

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Dodam że założyłem konto na stronie Inpostu i nie mam nazwy umowy i nie dodałem api shipx.

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Pomoże mi ktoś? siedzę już kilka godzin nad tym orzechem i jestem w czarnej dziurze.

Żeby wysyłać Inpostem paczki Allegro smart chyba nie muszę podpisywać umowy z przewoźnikiem.

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Mam coś z kontem Allegro nie tak bo nie mam opcji  pod zamówieniem AKCJE/NADAJ PACZKĘ ALLEGRO INPOST 

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Trzeba było kliknąć na końcu opłać, problem rozwiazany, to jest tylko takie potwierdzenie a kwota nie zostanie pobrana. Dziwne że nikt nie wiedział i nie mógł mi pomóc.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ciężko było wiedzieć jak pisałeś że woła 29.97, a mnie to na końcu woła 0.0 zł. W każdym razie dobrze, ze sie udało.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@euphoria_art a przeczytałeś instrukcję stronę 17. Przy ponownym generowaniu listu za przesyłkę trzeba już normalnie płacić. Chyba, że wcześniej anuluje się poprzednią.

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@euphoria_art przy łączeniu kont włączyłeś wyskakujące okienka bez tego poprawnie nie powiesz.

oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Dzięki wszystkim za pomoc, ważne że się udało 🙂

oznacz moderatorów