anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wysyłką smart

fsodarek
#7 Wielbiciel#

Witam, 

mam problem, allegro zmusza sprzedawców do wystawiania z ,,allegro smart" ok wiec nowe aukcje zostają wystawione z wysyłką do paczkomatów inpost wiec każda odpowiednio drobny produkt wystawiam z kosztem przesyłki 8,99 tak jak jest podane w regulaminie smart, niestety nie wszyscy kupujący robią zakupy powyżej 40 zł aby załapać się na ,,smarta" i dostaje przelewem od kupującego kwotę wyższą o 8.99 a ja podczas nadawania przesyłki mam koszt 11,99. Kto w takiej sytuacji ma pokryć różnice nadania przesyłki? czy ja mogę wystawiać za każdym razem koszt przesyłki 11.99 i będę miał możliwość załapania się na aukcje smart 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Knowhere
#21 Demiurg#

@fsodarek Podstawowe pytanie - zintegrowałeś konto allegro na https://manager.paczkomaty.pl/?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

fsodarek
#7 Wielbiciel#

Tak, konto zostało zintegrowane.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@fsodarek  I klikasz w managerze ALLEGRO, następnie IMPORT ALLEGRO INPOST ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Też właśnie się zastanawiam, bo 11,99 to jest koszt bodaj gabarytu A bez przedrostka allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@fsodarek Następnie należy zaznaczyć przesyłki, wybrać sposób nadania i nie ma bata, cena musi być 8,99 zł 🙂

@Knowhere Jak mi napisze, że tak robi i tak mu nie uwierzę 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Zakupiony towar nie podlega zwrotowi bez wcześniejszego uzgodnienia ze sprzedawcą. Proszę o rozważne zakupy w celu uniknięcia nieporozumienia

 

Sory, że nie na temat, ale co kupujący miałby z tobą ustalać przy zwrocie?

To jednostronne oświadczenie. Jeśli klient ma prawo do zwrotu to sprzedawca nie ma nic do gadania. 

 

oznacz moderatorów