anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki powyżej 120 cm - jak nadawać ze Smartem?

nats4love
#7 Wielbiciel#

Witam!

Od kilku dni głowię się jak nadawać przesyłki, których największy wymiar przekracza 120 cm. Poczta wycofuje się z Pocztexu 48, który akceptował największy wymiar do 150 cm. Część asortymentu wysyłam tylko Pocztexem 48 właśnie ze względu na dosyć spore wymiary paczki (na DPD by mi wychodziła przesyłka ponadgabarytowa, więc odpada). Szukam jakiejś alternatywy, żeby nadal mieć Smarta na tych ofertach, ale zbytnio na nic nie trafiłam. Ktoś coś podpowie jak się z tym uporać? Największy towar mam do 150 cm, ale po spakowaniu przesyłka może mieć do 5 cm więcej. Z góry dziękuję za pomoc!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

MikroLITY
#13 Ambasador#

A Pocztex (zastępuje Pocztex 48): W+S+D<=250(cm)?

 

https://www.pocztex.pl/dla-ciebie/pocztex/

oznacz moderatorów

nats4love
#7 Wielbiciel#

No tak suma jest okej. Tylko ma się zmienić najdłuższy wymiar ze 150 cm na max 120 cm i właśnie w tym tkwi problem, że przesyłki mają po więcej niż 120 cm. Najlepsze by było coś ze Smartem tyle, że takowych opcji zbytnio nie widzę - albo już nie potrafię szukać 😅

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@nats4love nie ma innej opcji. DPD przyjmuje przesyłki do 150cm o ile suma boków nie przekracza 300cm oraz waga gabarytowa nie jest większa niż 30kg.

oznacz moderatorów

nats4love
#7 Wielbiciel#

To będę szukać innej opcji. Dzięki wielkie! 😁

oznacz moderatorów

goralshop_pl
#8 Zapaleniec#

Co się stresujesz do ceny produktu dodajesz kwotę gabarytu oraz powiększonej prowizji allegro, produkty sprzedajesz dalej w smart, a ludzie się cieszą że mają darmową wysyłkę.

oznacz moderatorów