anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie dotyczące Smarta

bakaliamarket
#7 Wielbiciel#

Witam. A wiec proszę o odpowiedz jakie warunki trzeba spełnić żeby Smart dział poniżej 98 %.           Oraz 2 pytanie wysyłam kurierem Inpost przez smart, mój kurier nie odbieraja wszystkich paczek zawsze jakieś zostaja. Kurier tłumaczy ze może zabrać jedynie 12 paczek. Czy ma tez ktoś takie problemy bo to podchodzi pod specjalne naliczanie kosztów pod AlleProgres gdzie nie mam szans na szybka wysyłkę.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@bakaliamarket nie da się mieć smarta poniżej 98 % musisz czekać jak poprawi Ci się jakość 😄

Pierwsze słyszę żeby kurier nie chciał zabrać, przecież ma kasę za to, napisz do InPosta a najlepiej do podwykonawcy u którego robi kurier 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bakaliamarket
#7 Wielbiciel#

sklep_excellence miał poniżej 97 i smarta miał dalej wiec najwidoczniej sie da. Napisałem do Inpost zobaczymy jak sie sprawy maja. Moderator widzę ze żaden głosu nie zabiera.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bakaliamarket Masz rację przeoczyłem lub dodali to niedawno 😞 tyle tu zmian że już nie nadążam 😉

  • utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy)
________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bakaliamarket Są warunki żeby mieć Smarta i jednym z nich jest 98 % i nie przeskoczysz, a zapytaj go skąd ma takie wytyczne tych 12 paczek!

oznacz moderatorów