anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o smart na Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
lons1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Sprzedaję na allegro lokalnie i mam smart w promocji. Osoba kupująca wybrała dwa przedmioty, które przekraczają kwotę 40 zł. Dostałem informację o wskazaniu sposobu dostawy (kupujący wybrał InPost) i chciałbym aby jego przesyłka była darmowa. Przyznam, że nie wiem jak to zrobić, bo nie ma takiej chyba opcji. 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lons1 aby zamówienie było w ramach Smart! kupujący musi mieć wykupioną tą usługę. Obowiązuje też limit takich przesyłek (8 jeśli masz wykupione Allegro Smart!). 
Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Ta osoba, która kupiła dwie sztuki 22 września ma to zamówienie w ramach Smart 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Powinieneś mieć możliwość wydrukowania etykiety, darmowej>masz.

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Dajesz normalnie 8.99zł. Jak są spełnione warunki to jemu policzy 0zł, a jak nie to 8.99zł. Nic innego nie zrobisz, bo nie wiesz czy on ma smarta czy nie więc zawsze dajesz normalną cenę, a reszta to działka allegro. Jakbyś tam dał 0zł to by Ci przyszło płacić za wysyłkę...

oznacz moderatorów
lons1
#7 Wielbiciel#

Dzięki za konkretną odpowiedź. Dałem 8.99 zł i zobaczymy. Jak do tej pory kupujący nie potwierdził transakcji, więc pewnie nie ma Smarta. 

oznacz moderatorów