anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o smart. Sam się rozliczam z przewoźnikiem za przesyłkę. Mogę mieć smart?allegro zwróci Pln?

Client:50870347
#1 Nowicjusz#

Witam, prowadzę sprzedaż na allegro i jak w cenniku mam ustawione allegro paczkomat, to na wszystkich aukcjach wyświetla mi się smart. Wszystko jest ok. A czy jeśli będę rozliczał się bezpośrednio z przewoźnikiem za przesyłkę, czy mogę mieć smarta i czy allegro zwróci mi część pieniędzy? Pytam bo przydałoby mi się to w dropshippingu.

 

Jeśli jest taka możliwość to jak to zrobić? Bo gdy zmienię to w cenniku, moje aukcje tracą smarta 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:50870347 nie allegro Ci nic nie zwróci . Możesz tylko wygenerować etykietę ,, smart ,, jeśli zrobisz to prawidlowo . Widzę ,że jeszcze fużo przed Tobą , zacznij od wikliwej weryfikacji regulaminu wraz ze wszyskimi zakłądkami .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50870347 Tak, możesz rozliczać się z przewoźnikiem w ramach Allegro Mix. 🙂 Tutaj znajdziesz więcej informacji: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/w-jaki-sposob-rozliczamy-prz... 

Pamiętaj proszę, żeby poprawnie przekazywać przewoźnikowi adresy mejlowe klientów. Tutaj załączam instrukcję 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów