anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart vs brak Smart

pinsplash
#21 Demiurg#

Szukałem konkretnej grupy produktów i znalazłem kilkunastu sprzedawców na Allegro. Co ciekawe, tylko bodajże 2 lub 3 miało Smart. Kupiłem od tego bez smarta ( i tak z przesyłką wyszło taniej). Miałem krótką konwersację - gdzie dowiedziałem się że dzięki brakowi smarta może oferować produkty taniej, od pewnej kwoty ma darmowa dostawę, praktycznie nie ma zwrotów ( takich :  bo się rozmyśliłem) i przede wszystkim spokojną głowę 🙂 . Fakt , powiedział że obroty ma 5-10% niższe ale jak twierdzi to do przeżycia....  Miłego dnia !😊

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

az1rael
#21 Demiurg#

Gdyby jeszcze inpost zaproponował w ramach allegro wysyłki w cenie dopłaty do smarta bez zwrotu to sprzedawcy wystawiliby dostawy bez smarta tylko inpostem oferując doręczenie darmo biorąc na siebie ten koszt ale zwrot już płatny i smart leży bo jakość usługi one to śmiech

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@az1rael Jak przeczytać wszystkie posty z forum o one - to mam wrażenie że to wygląda na sabotaż..... ktoś chce rozsadzić firmę od środka?🤔 Konrad Wallenrod ?😃

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie marzy im się monopol tylko wykonanie badziewne ale aspiracje panie... tyłek dalej sr... niż oczy ma 

oznacz moderatorów