anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usługa Smart nie działa

mimedcompl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Wiem że temat był wałkowany już kilkukrotnie ale żadna dyskusja nie bardzo pasuje do mojego.

Nie działa mi smart. Mam umowę z brokerem (apaczka) przez którego wysyłam przesyłki. Nie dawno aktywowałem smart - wszystko ok, wyświetla się przy oferta itp. Niestety dla mnie nic to nie wnosi jako sprzedającego. Za przesyłki płacę jak poza allegro. Oczywiście jak nadaję przesyłkę to dodaję tel i adres mail allegro. Skutkuje to tym że automatycznie (po wysłaniu) zostaje zmieniony status w panelu allegro i pewnie kupujący dostaje maila z tą zmianą statusu. Jednak nie mogę nadać przesyłki przesyłki oznaczone smart. Wyskakuje informacja że allegro odmówiło wysłania jej w ten sposób - w czym jest problem?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mimedcompl  Problem jest właśnie w nadawaniu przez apaczkę 😊 Nadawaj przez Managera Inpostu i smart będzie smartem.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mimedcompl sprawdź bo nie wszyscy brokerzy pozwalają tak nadawać, podstawą jest poprawny mail do rozliczeń, jak go źle przekazują to jesteś w plecy koszty dostawy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mimedcompl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedź 

Myślałem że skoro maile z automatu się ładują do panelu allegro (znaczy że są ok) i statusy zamówień zmieniają się  automatycznie to smart też powinien działać.

No nic dzięki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mimedcompl a jaka masz dostawę w smarcie ?  broker nie zarabia na tym bo allegro rozlicza się z przewoźnikiem więc im nie na rękę tak nadawać 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów