anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób w Allegeo One zaznaczyć że paczka nie mieści się w automacie

czesci831
#8 Zapaleniec#

Witam 

Sprzedaję przedmioty które w większości nie mieszczą się w automatach, ale nie ma problemu z nimi w punktach odbioru. W jaki sposób mam to oznaczyć w Allegro One, aby zachować Smart.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@czesci831 w ogóle nie udostępniać punktów tylko kurierzy 

oznacz moderatorów

bulinexallegro
#8 Zapaleniec#

Tylko że wtedy cennik Smart jest do 30 sierpnia 🤔

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
Zobacz to na przykładach
  • Udostępniasz metody Allegro One (Punkt, Box), Allegro One (Punkt, Box, Kurier), Allegro Kurier DPD. Jeśli nie dodasz do swoich cenników jeszcze dwóch metod dostaw do punktów odbioru lub automatu paczkowego, utracisz oznaczenie Smart!
  • Udostępniasz metody Allegro One (Punkt, Box, Kurier), Allegro Kurier DPD, Allegro Odbiór w Punkcie DPD Pickup i Allegro Paczkomaty InPost. Utrzymasz oznaczenie Smart!
  • Wysyłasz produkty, które nie mieszczą się do automatów paczkowych i punktów odbioru oraz udostępniasz tylko metodę Allegro Kurier DPD. Jeśli nie dodasz do swoich cenników dostawy jeszcze jednej metody dostawy do drzwi, utracisz oznaczenie Smart!
  • Wysyłasz produkty, które nie mieszczą się do automatów paczkowych i punktów odbioru oraz udostępniasz metody Allegro Kurier DHL i Allegro Kurier DPD. Utrzymasz oznaczenie Smart!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Udostepniasz tylko 2kurierów bez pkt,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@czesci831 musisz tu całkowicie zrezygnować z punktów i zostawić samych kurierów 😞 allegro nie do końca przemyślało takie akcje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów