anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W menadżerze inpost wygenerowałam etykietę a nie mogę jej wydrukować

MAMY ROZWIĄZANIE!
AlejaDrewna_pl
#8 Zapaleniec#

Witam, od 2 dni jestem posiadaczką smarta,  allegro paczkomaty inpost. Zalogowałam się do menadżera przesyłek inpost, nadałam etykietę ale niestety nie  mogę jej pobrać :(. Świeci się ikonka opłać ale przecież nie będę tego robić jeżeli jest darmowa etykieta smartu!. Proszę pilnie o pomoc! Bardzo dziękuje!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

AlejaDrewna_pljeśli wygenerowana przesyłka ma oznaczenie 0zł po kliknieciu ,,opłać ,,Twoje konto nie będzie obciążone kosztem przesyłki .

oznacz moderatorów
AlejaDrewna_pl
#8 Zapaleniec#

Serdecznie dziękuje 🙂 a czy jeżeli nadam wszystkie etykiety to muszę w jakiś sposób zamknąć zbiór? robić coś dalej? oczywiście numer przesyłki wpisałam dla kupującego 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

AlejaDrewna_pl po nadaniu zmień status na ,,wysłane ,, 

oznacz moderatorów
Janirka
#12 Orędownik#

@AlejaDrewna_pl Jeżeli to są przesyłki które nadajesz w paczkomacie, to nic więcej nie robisz poza zmianą statusu po nadaniu przesyłki na "wysłane". Natomiast jeśli wybrałaś sposób nadania "odbiór przez kuriera", to musisz później utworzyć zlecenie "zamów kuriera". Od 5-ciu przesyłek odbiór jest bezpłatny, i trzeba pamiętać żeby zlecenie robić do godziny 10:00 🙂 

_______
Kamila
oznacz moderatorów
AlejaDrewna_pl
#8 Zapaleniec#

super! bardzo pomocna odpowiedź 😃

oznacz moderatorów
AlejaDrewna_pl
#8 Zapaleniec#

A jeszcze małe pytanko:). Z tym kurierem jeżeli chodzi o odbiór przesyłek od 5 sztuk to w smarcie też działa taki podjazd za darmo?

oznacz moderatorów