anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, czy można ustawić smarta poczty odiór w punkcie czyli żabka bez paczki w ruchu ?

ReXXxxx
#7 Wielbiciel#

Witam, czy można ustawić smarta poczty odiór w punkcie  czyli żabka bez paczki w ruchu ?  Chodzi mi oto czy paczka w ruchu jest przymusowa jeśli chce mieć smart odbiór żabkę ? nie chce mi się wiązać z ruchem umowa 2 lata, 50 zł miesięcznie jak się nie wyśle 10 paczek a ruch nie grzeszy popularnością, dzięki

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ReXXxxx

Mylisz dostawy. Odbiór w punkcie czyli jak piszesz Żabki, Ruch i Orleny obsługuje Poczta Polska.

Paczka w Ruchu to zupełnie inna forma dostawy obsługiwana przez kurierów RUCHU .

Jak udostępnisz odbiór w punkcie Poczty Polskiej to nie da się zrobić tego wybiórczo. Albo wszystkie punkty albo żaden 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ReXXxxx
#7 Wielbiciel#

Ruchu nie obsługuje poczta tylko ruch ;D  moje pytanie czy mogę mieć smart poczty(mni żabka) bez ruchu... ?   czy czegoś nie rozumiem

oznacz moderatorów

ReXXxxx
#7 Wielbiciel#

rozumiem czyli nie mogę ustawić smart poczty bez ruchu, czyli wymuszają pakiet

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ReXXxxx paczka w ruchu to paczka w ruchu inna umowa niż Odbiór w punkcie czyli jak piszesz Żabki, Ruch i Orleny 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ReXXxxx  Nie rozumiesz 😂

Idziesz po paczkę do Ruchu i pani w okienku pyta czy to jest paczka Ruchu czy Poczty Polskiej?  Bo w kiosku możesz odebrać i takie i takie.

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej jak sama nazwa wskazuje obsługuje Poczta Polska.

Paczkę w Ruchu obsługuje Ruch .

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ReXXxxx
#7 Wielbiciel#

chodzi mi oto że ja jako sprzedawca chciałbym mieć opcje smart odbiór w żabce, ale nie ma osobnej opcji do zaznaczenia smart- z poczty polskiej tylko w pakiecie - czyli dla mnie lipa bo nie chce ruchu ;D

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ReXXxxx   Coś się uparł na tę Żabkę ? 😂 Klient chce mieć do wyboru Żabkę albo Orlen,  Lewiatan czy Delikatesy Centrum i kiosk Ruch. Są tam też w ofercie automaty pocztowe. Sama Żabka nie zadowoli Twojego klienta 😂

Ten Ruch  o którym mowa obsłuży Kurier Poczty Polskiej - ten samiutki który też zawiezie paczuszki do Twojej ulubionej Żabki. 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ReXXxxx

   A i dodam jeszcze, że paczki z odbiorem w Kiosku Ruchu nadajesz w placówce Poczty Polskiej, może to rozjaśni Ci bardziej w czym rzecz 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ReXXxxx nie musisz mieć Ruch-u ,ale poczta również dostarcza przesyłki do saloników Ruch-u, niemniej są to dwie różne formy dostawy . Nie masz możliwości usuniecia Ruch-u z oferty Poczty , jednak  do tego nie jest potrzebna odrębna umowa z Ruch-em .

oznacz moderatorów

ReXXxxx
#7 Wielbiciel#

jak wysłać paczkę w ruchu - z poczty, nie mam takiej opcji w panelu poczty jakoś z allegro ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ReXXxxx masz umowę z Pocztą to nadajesz na Poczcie i nie ma to dla Ciebie znaczenia czy paczka ma być dostarczona do Ruchu czy do Żabki 

oznacz moderatorów

ReXXxxx
#7 Wielbiciel#

już widzę że mogę z panelu poczty znaleźć saloniki ruchu, nie miałem pojęcia że jakieś umowy podpisali

 

dzięki wielkie

KaliopeBrzegg

 

mdrogeriaa

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ReXXxxx mają więcej niż ruch czy żabka na którą się uparłeś  🙂

1. Jakie punkty odbioru są dostępne w ramach sieci Poczty Polskiej?

Przesyłki można odbierać w placówkach pocztowych i w automatach zlokalizowanych w wybranych placówkach w Strefach24h, sklepach Biedronka i Lewiatan oraz przy kasie w sklepach Żabka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum, na stacjach paliw Orlen i  w kioskach Ruch.

________
Κώστας
oznacz moderatorów