anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam jak to wygląda od jutra z tym Smartem?

Family_Group24
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#
Promocja

Do 31 sierpnia zapłacisz 1,99 zamiast 3,99 zł brutto za przesyłki kurierskie w ramach Allegro Smart! wybranymi metodami dostawy. Dowiedz się więcej.

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zmiany-na-allegro-od-8-czerwca-O34Ya2ZGOf1#przypomnienie-bedzie...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

No i skończyła mi i tym którzy nie wysyłają kurierem szansa na posiadanie smarta i bycie SS.Od jutra tylko zwykła sprzedaż bez smartów ,pewnie mniejsza ale nie tylko ja mniej zarobię ale mam nadzieję że allegro też na tym nie zyska i zacznie robić jakieś zmiany by sprzedaż stała się sensowna na tym portalu.

oznacz moderatorów

Bytom_Trade
#10 Popularyzator#

A ja nie lubię kurierów, kocham rozwiązanie paczkomatowe lub ewentualnie odbiór w punkcie.
Przez co jestem bardzo przeciwny tej zmianie (jako klient) bo jak smart to w 90% paczkomat wybieram 🙂 

oznacz moderatorów

Family_Group24
#7 Wielbiciel#

w tym jest problem że 90% klientów przy zakupie chcom Paczkomaty i to jest problem nie stety((

oznacz moderatorów

Bytom_Trade
#10 Popularyzator#

No cóż, mam nadzieje, że allegro wróci po rozum do głowy szybko 🙂 ale coś mi się wydaje, że ostatnio chyba się nie lubią już z InPostem tak jak kiedyś i stąd te wszystkie dziwne nielogiczne zmiany.
Ja bym nawet wolał aby był większy nacisk na odbiory w punkcie. Zresztą allegro sprzedaje ekologiczne kartony w trosce o środowisko a tu zmiana która powoduje, że kurierzy będą przejeżdżać więcej dziesiątki kilometrów dziennie.
Ehm... ale kartony przynajmniej są łatwe w monetyzacji 🙂 i mają fajną reklamę Allegro zamiast sprzedawcy 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A wszystko po to żeby ludziom żyło się dostatniej( szczególnie sprzedawcom) i zdrowo.🤣

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Family_Group24 

Ale jaki problem? Paczkomaty masz nadal i nadal 90 % klientów może do nich zamawiać 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Bytom_Trade
#10 Popularyzator#

@Kaliope_Brzeg w sumie niewielki, ale jako sprzedawca jesteś zobowiązany zaoferować wysyłkę kurierską jak chcesz konkurować 🙂 bo co ja co ale SMART jest akurat potężnym narzędziem... Wszystkie inne Monety czy Bony mogą się schować.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Bytom_Trade

Kurierską oferuję od dawien dawna i niczego nie muszę teraz zmieniać. Cały wachlarz dostaw udostępniam swoim klientom od zawsze 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Family_Group24 Jaki problem widzisz? Jeżeli klienci w 90% wybierają paczkomaty, to dalej będą wybierać. Kuriera musisz mieć w ofercie, ale nie musisz zmuszać kupujących do korzystania z niego.

oznacz moderatorów