anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka Allegro Smart DPD - brak możliwości utworzenia przesyłki

ZiZaKo
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
mam pytanie odnośnie generowania listów przez wysyłam.allegro.pl - konkretnie listów DPD
Wczoraj wszystko działało poprawnie, natomiast w dniu dzisiejszym podczas generowania listu, otrzymałem informację " Kupujący wybrał Allegro Kurier DPD, aby nadać tą metodą: dodaj umowę własną  z przewoźnikiem. "

Na aukcji jest dostępna opcja tylko Allegro Kurier DPD SMART

W czym jest problem, gdzie to zgłosić, żebym mógł wygenerować poprawnie list dla kuriera ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@ZiZaKo Czy chodzi o wysyłkę za pobraniem?

 https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

Sprawdź, jakie umowy własne dodasz do narzędzia

Jeśli dodasz umowę własną z przewoźnikiem, nadasz przesyłki opłacone z góry oraz za pobraniem metodami, które oferuje dany przewoźnik. Listę przewoźników oraz metody dostawy dostępne przez Wysyłam z Allegro znajdziesz poniżej:

  • Kurier DPD
  • Kurier DPD pobranie
oznacz moderatorów

ZiZaKo
#8 Zapaleniec#

nie, nie jest to wysyłka za pobraniem

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ZiZaKo To już drugi dziś, podobny wątek na ten temat. Prawdopodobnie to jakiś błąd po stronie Allegro.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ZiZaKo, czy mogę Cię prosić o zrzut ekranu, który pojawia się, gdy próbujesz nadać przesyłkę tą metodą? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ZiZaKo
#8 Zapaleniec#

dzięki, ale problem magicznym sposobem się rozwiązał i już możemy przygotować przesyłkę

 

oznacz moderatorów