anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zbyt duże paczki dla allegro one BOX i odbiór w punkcie

Pablojaw1
#7 Wielbiciel#

Witam,

Nadaję przesyłki o gabarytach ok 110 x 55 x 20 cm i wadze ok 25 kg jeżeli klient wybierze kuriera to nie ma problemu, natomiast jeśli wybierze odbiór w punkcie lub ONE BOX to tych gabarytów nie mogę już nadać i muszę to zrobić poza allegro. Oczywiście mówię o allegro smart w którym muszę oferować odbiór w punkcie i ONE BOX. Proszę o podpowiedź czy tak musi zostać czy da sie tak skonfigurować cennik dostawy żeby klient nie mógł wybrać dostawcy który nie odbierze takiej przesyłki?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Pablojaw1 da się, produkty gabarytowe, edytuj cennik i wywal wszystkie punkty a zostaw TYLKO dwóch kurierów z listy łapiącej się na smarta !!! W tym przypadku nie ma wymogu oferowania One Box 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Pablojaw1
#7 Wielbiciel#

OK, ale jak zostawiam tylko kurierów to wyskakuje info, ze mój cennik nie spełnia wymogów smart. Czy ta opcja o której piszesz bedzie cennikiem smart?

oznacz moderatorów

Pablojaw1
#7 Wielbiciel#

Chyba sam sobie odpowiedziałem na pytanie. Działa, tak jak napisałeś. Dzięki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Pablojaw1 system musiał to przetrawić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Pablojaw1
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi się, że jak wcześniej wywalałem odbiór w punkcie i one box to cennik nie był smart.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Gdy sprzedajesz produkty, których nie można umieścić w automacie paczkowym lub punkcie odbioru – Twoje oferty również mogą być Smart! Jest to możliwe, gdy udostępniasz tylko jedną metodę dostawy do drzwi z listy metod kwalifikujących, a produkt z tej oferty spełnia co najmniej jeden z warunków:

  • jeden z wymiarów produktu w opakowaniu przekracza 120 cm
  • wystawiasz ofertę z tym produktem w kategorii Opony i felgi
  • produkt z tej oferty wysyłasz z zagranicy jedną z metod z tej listy.

Dotyczy to tych ofert, w których nie udostępniasz dostaw do automatów paczkowych i punktów odbioru.

oznacz moderatorów