anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana sposobu wysyłki

starosta_op
#8 Zapaleniec#

Witam. Klient wybrał sposób przesyłki pocztą w punkcie za pobraniem.

Na obecną chwilę nie mogę wysłać tej paczki bo nie mam umowy z pocztą i czekam na telefon w tej sprawie.

Chce wysłac paczkę na swój koszt żeby klient nie czekał, czy mogę po prostu iść na pocztę k nadać paczkę, co z pieniędzmi jeśli to było opcja pobraniowa?

Z góry dzięki za szybką odpowiedź 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

serwis-texas
#19 Nestor#

@starosta_op 

Normalnie, nadajesz paczkę i podajesz nr konta w urzędzie i coco jumbo 🙂

oznacz moderatorów

starosta_op
#8 Zapaleniec#

Dzięki za szybką odpowiedź 😉

Kontynujac, Allegro naliczyło opłate pobraniową 4.99zl, czy wówczas klient ją płaci przy odbiorze?

Rozumiem że nic nie przeszkadza że na moim koncie w zamówieniach będzie widniała pozycja zakupu przedmiotu ale bez nr przesyłki czy wygenerowania etykiety?

😁

 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@starosta_op 

Numer przesyłki spisz, i wpisz go ręcznie do Allegro. Co do opłaty Allegro 4,99 zł to opłata dotyczy Ciebie. Nie ceduj jej na klienta. Niby z jakiej racji? On kupił za konkretną cenę końcową.

oznacz moderatorów

starosta_op
#8 Zapaleniec#

Dzięki za wskazówki.

Z tego co wiem to opcja pobraniowa jest do zapłaty przez kupującego.

Widzę ten że w zamówieniach jest kwota zsumowana jako całość do zapłaty, wartość produktu i opłata pobraniowa. Więc to musi być płatne przez kupującego.

Zatem  wartość za pobranie bierze poczta polska za usługę a ja dostaję kwotę za sam produkt na konto bankowe?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@starosta_op 

Jest tak dużo tych opłat rożnych ze trochę strzelałem. Dodaj te 4.99 zł do kwoty pobrania.

 

oznacz moderatorów