anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot części zamówienia przez kupujące po zakupie Smart aby nie płacić za przesyłkę

krzychu_zd
#9 Pomysłodawca#

Witam. Jak rozwiązujecie problem z cfaniaczkami, którzy zakupują lekko powyżej Smart, aby nie płacić za przesyłkę, a później dokonują zwrotu wszystkich artykułów poza jednym 🙂  Czy nadeszły czasy że ludzie nie mają 8,99 na przesyłkę?

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

endryju1
#2 Obserwator#

To może trzeba było zrobić wielowariantowość po kolorach?

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Allegro jest coraz gorsze zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Ja kupuję tu od lat, nigdy tak nie cwaniakowałam. Dobieram do dostawy albo płacę za wysyłkę normalnie i nigdy chyba nic nie zwróciłam, nawet nie wiem jak do tego podejść. Ale ostatnie zmiany samego serwisu sprawiły, że już kupuje dużo mniej i nawet smarta nie wykupiłam. Sprzedający też różnie. Ostatni hicior dałam 120 zł za spodnie. Miała być dostawa w ciągu 4 czy 5 dni. Agentka wysłała je w ostatni dzień kiedy powinny dotrzeć. I teraz uwaga zamawiałam Xl, dostałam L zapakowane w pudełko od XL z oberwaną szybką, pewnie żeby przepakowania nie było widać. Niby mogło w transporcie odpaść. Jestem spokojny człowiek więc najpierw przymierzyłam, no jakoś się wbiłam xD Ciężko tej firmy dostać to zostawiłam ale po gwiazdce za zgodność z opisem i późną wysyłkę obcięłam. Pewnie powinnam dać negatywa, bo to ewidentnie była próba wciśnięcia mniejszego rozmiaru jak brakło większego no ale szkoda potem się użerać. 

Problem w tym, że to nie tylko klienci z allegro tak się zachowują. Wczoraj porozmawiałam sobie z panią z małej chemii. Ostatnie akcje to np. wchodzi pani, każe sobie otworzyć i psiknąć każdym zapachem odświeżacza powietrza, żeby wybrać zapach. Na koniec mówi "to ja poproszę ten zapakowany z tyłu, używanego nie będę brała". Kolejna genialna klientka wchodzi i obwąchuje wszystkie mydła w kostce. Wybrała sobie jedno po zapachu. Sprzedawczyni jej tłumaczy, że to jej nie będzie pasowało bo to z pilingiem. Ona je chce i koniec. Następnego dnia przychodzi i pyta czy może zwrócić używane i wziąć nowe, bo tamto wygląda jakby je ktoś w pasku wytarzał xD. Jeszcze inna chciała, żeby jej odpakować po 1nym z każdego mydła, bo ona musi kolor podejrzeć.... 

oznacz moderatorów

FashionRoomPl
#9 Pomysłodawca#

O jprd!!!! No to chyba pozostaje mi cieszyć się że większość takich sytuacji jest mi oszczędzona choć zdażają mi się czasem jakieś epizody wynikające głównie z tego że ludzie kompletnie nie czytaja aukcji, nie sprawdzają wymiarów a czasem kupują mniejszy rozmiar z myślą że się wbije jakoś. Cóż mam rzec sami z mężem dużo kupujemy na allegro i jak nam by napisali w opisie że wszystko nowe tylko całe wytarzane kupą psią i tak byśmy kupili bo nie czytamy opisów  aukcji 🤣 ale fakt ostatnio w jednym z komercyjnych sklepów widziałam jak Pani pootwierala wszystkie płyny do płukania ilubran i owszem wybrała jakiś ale wzięła sobie ten fabrycznie zamknięty nie ten który otwarła 🙄

oznacz moderatorów