anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie moge nadac paczke

modastar
#2 Obserwator#

Dodaj umowę własną

Aby nadać przesyłkę Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex pobranie musisz dodać umowę własną. Po dodaniu umowy nadasz przesyłki wprost z Allegro według swoich indywidualnych stawek cenowych.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

serwis-texas
#19 Nestor#

@modastar 

To wszystko prawda. Bez umowy nie pójdzie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@modastar pobrania nie nadasz przez WzA bez podpięcia umowy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

modastar
#2 Obserwator#

mozna to jakos zrobic online?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Iron-Bike
#9 Pomysłodawca#

Raz się na to nadziałem, miałem opcje dostawy Pocztexem i odbiór w puncie Poczty Polskiej, wszystko dało się zamówić normalnie przez WzA. Aż tu raz ktoś zamówił z odbiorem w punkcie za pobraniem, no i niespodzianka, tego akurat nie da się zamówić, trzeba podpisywać umowę. Zamówiłem przez Furgonetkę bez problemu, i co ciekawe wyszło nawet taniej niż przez WzA (akurat mieli jakąś promocję na Pocztex), ale potem usunąłem tę opcję dostawy.

oznacz moderatorów

modastar
#2 Obserwator#

wlasnie ta sama sytyacije mam(   i nie wiem do konca jak to zrobic((

oznacz moderatorów

Iron-Bike
#9 Pomysłodawca#

Furgonetka.pl, albo jakiś inny broker jak epaka czy sendit, albo po prostu bezpośrednio przez Pocztex. Nie trzeba podpisywać umowy. Przepisujesz tylko do formularza dane klienta z zamówienia, wybierasz punkt odbioru ten sam co klient wybrał, opłacasz przesyłkę (uwaga bo może być drożej niż cena na Allegro - warto porównać bo na różnych stronach mogą być różne ceny), numer przesyłki wklejasz w zamówienie na Allegro żeby klient widział że wysłane, i nadajesz normalnie. I na przyszłość, to albo podpisz umowę z Pocztą Polską, albo usuń tę opcję dostawy żeby nie musieć znowu kombinować.

oznacz moderatorów