anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
darwik-firma
#12 Orędownik#

Mam ptyanie do tych z allegro co to jest-  Dodatkowa ochrona przesyłki 6 zł -bo już mnie szlag trafia ile mozna robic dopłat do jednej paczki -dopłata do smarta-dopłata do kg -dopłata za podjazd-prowizja -i teraz jeszcze jakias -dodatkowa ochrona za 6 zł = 5 opłat pobiera allegro

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@darwik-firma pewnie zaptaszkowałeś lub nie odptaszkowałeś ubezpieczenia 🙂 podaj numer zamówienia to  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  sprawdzą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
darwik-firma
#12 Orędownik#

 

1000661779855U

Nazwa usługi dodatkowej:

Dodatkowa ochrona przesyłki

Kod:

DPD_U8_050000

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@darwik-firma Opłata została naliczona prawidłowo, ponieważ wartość towaru była w granicach od 1000 zł do 50 000 zł. Zgodnie z cennikiem ubezpieczenie takiej przesyłki kosztuje 0,15% zadeklarowanej wartości. Jeśli nie chcesz, aby w przyszłości taka opłata była naliczana, to musisz zmienić wartość przesyłki w formularzu nadawczym. Zaznaczę jednak, że w przypadku konieczności złożenia reklamacji, zostanie Ci maksymalnie zwrócone 1000 zł zgodnie z wartością ubezpieczenia w cenie podstawowej paczki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
darwik-firma
#12 Orędownik#

  UWAGA SPRZEDAJĄCY dostałem karę od allegro w wysokosci 6 zł bo sprzedałem towary powyżej 1000zł

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@darwik-firma przesadzasz, allegro zadbało o ubezpieczenie Twojego towaru co byś w razie zaginięcia czy zniszczenia nie dostał tylko 1000 zł, zawsze możesz z tego zrezygnować 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
darwik-firma
#12 Orędownik#

kierowniku ty chyba oglądasz jeszcze bajki jak moja wnuczka pisząc  ze w razie W dpd zwróci ci kase za zagubiony towar pokaż mi takich co dostali odszkodowanie od firm kurierskich

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przecież to chyba nie jest obowiązkowa dopłata ,tylko koszt lepszego zabezpieczenia typu "uwaga szkło" co i tak wiele nie gwarantuje ale przydatne w razie reklamacji. Inne wskazane dopłaty też nie są przymusowe . Fakt jest tego zbyt wiele a trzeba jeszcze płacić  w niektórych kategoriach za wystawienie i inne ukryte koszty.

oznacz moderatorów