anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy za niewykorzystaną etykietę z allegro inpost paczkomaty

wotowcy_pl
#8 Zapaleniec#

Jak uzsykać zwrot za niewykorzystaną etykietę z allegro inpost paczkomaty. Dodam, że 10,95pln nie zostało jeszcze pobrane z konta. Może głupie pytanie ale proszę wybaczyć - każdy kiedyś zaczynał 😉 Inpost nakazł mi kontakt z allegro, to uczyniłem ale na razie odpowiedzi brak.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Chyba pisałam do InPost. Tam były gotowe formularze do wypełnienia na niewykorzystaną etykietę. Szczegółów nie pamiętam .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wotowcy_pl Cześć. 🙂 Jeśli już do nas napisałeś przez formularz kontaktowy, to poczekaj proszę na odpowiedź. Jeśli pojawiłyby się jakieś wątpliwości, to zaznacz, że InPost skierował Cię właśnie do Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wotowcy_pl
#8 Zapaleniec#

Pani Olu,
niejednokrotnie już zdarzyły mi się nie odpowiedziane maile do allegro. I to nie jakieś pojedyncze sprawy, myślę, że na około 30% zapytań i próśb dostałem tylko automatyczną odpowiedź. Tu można dużo szybciej otrzymać odpowiedź stąd kieruję ją również na forum pomocy.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wotowcy_pl Konsultanci udzielają odpowiedzi na każdą wiadomość, zatem jeśli kiedykolwiek sytuacja wyglądałaby inaczej, to proszę o konkretny numer korespondencji.

Informacyjnie: Twój numer korespondencji w sprawie niewykorzystanej etykiety to 36808776

Na Gadane nie zajmujemy się reklamacjami, dlatego musisz poczekać na odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów