anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty wysyłam z Allegro DPD

gimikiz8
#8 Zapaleniec#

Witam, 

 

W jaki sposób załatwiacie zwroty w SMART DPD, bez umowy z przewoźnikiem korzystająć z "wysyłam z Allegro"

Do tej pory klienci zgłaszali zwrot towaru po czym generowali etykietę i nadawali przesyłkę w punkcie DPD Pickup. Dla niektórych klientów jest to trochę problematyczne. 

Być może jest jakiś sposób, aby sprzedawca mógł wygenerować etykietę zwrotną i przesłać ją do klienta. 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gimikiz8 nie , niema takiej opcji , musi to zrobić kupujący ze swojego panelu oczywiście po zalogowaniu . Przesyłaj instrukcję i niech .... kombinują 😁 to w końcu nie Twój problem .

oznacz moderatorów

gimikiz8
#8 Zapaleniec#

Jeśli klient zwraca bez podania przyczyny to jasne, że nie mój problem. Jednak gdy przesyłka jest uszkodzona, to już robi się mniej przyjemnie 😉 Dziękuję!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gimikiz8 ależ niezamaco .... 😁 . W takim przypadku nie jest to zwrot konsumencki tylko reklamacja , której koszty powinieneś pokryć Ty . Wygeneruj etykietę na stonie przewoźnika, opłać i prześlij ją klientowi , możesz również wysłać swojego kuriera .....pozdrowionka

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot konsumencki czy reklamacja, jeżeli kupujący zwraca bez podania przyczyny ze Smartem to stroną jest Allegro, reklamacja to uzgodnienie twoje z kupującym i może on nadać, możesz ty mu przesłać etykietę możesz wysłać swojego kuriera.

oznacz moderatorów

gimikiz8
#8 Zapaleniec#

Pełna zgoda, pytanie jest o to czy jest możliwość wygenerowania etykiety zwrotnej tak, by podać klientowi wszystko na tacy korzystając z panelu "wysyłam z allegro" , bez umowy z przewoźnikiem.

 

Mamy umowę z innym przewoźnikiem i tu nie ma problemu. Chodzi konkretnie o nadanie przesyłki zwrotnej w Smart DPD. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gimikiz8 przeczytaj pierwsza moją odpowiedź 😁

oznacz moderatorów

gimikiz8
#8 Zapaleniec#

Dla nas nie ma, że czegos się nie da.... dlatego drążymy temat 😊

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gimikiz8 no to na to drążenie . Wykonanie praktycznie nie do przeskoczenia . Można to zrobić tylko na koncie odbiorcy przesyłki , a uzyskanie od klienta hasła do konta .... hm ....🤔 . Próbujcie ... może Ty może On ......😁

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Jeżeli kupujący wybiera wysyłkę z katalogu allegro to powinien mieć możliwość zapoznania się z jej regulaminem przed zakupem

oznacz moderatorów