anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[14.04] Zapytaj Eksperta - Allegro Pay

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Czy znacie już nową metodę płatności  - Allegro Pay?
Dzięki Allegro Pay możecie zrobić zakupy dzisiaj, a zapłacić za nie kiedy będzie Wam wygodnie - macie kilka opcji spłaty do wyboru. Spłatami zarządzacie sami, a my pamiętamy o nich za Was i przypominamy, gdy zbliża się termin.
Poznajcie Allegro Pay bliżej i zadajcie pytania dotyczące tej metody płatności naszej Ekspertce Monice Sokalskiej. 


monika sokalska-min.jpg

 @monika_sokalska w Allegro zajmuje się rozwojem oferty finansowania zakupów dla klientów indywidualnych.

Dziękujemy za wszystkie pytania! Poniżej znajdziecie zapis sesji dotyczącej Allegro Pay.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:56260315 kwestię monet konsultuję, mam potwierdzenie, że promocja zakończyła się zgodnie z regulaminem 11.04. Natomiast widzę, że odebrałeś 10 monet bardzo mnie to cieszy, dowiaduję się w związku z jaką promocją zostały przyznane i gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę z nią tutaj.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:56260315 wracam z odpowiedzią, obecnie nie ma promocji za aktywację Allegro Pay, a 10 monet otrzymałeś w ramach dobrej relacji od Doradcy.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

monika_sokalska
Ekspert Allegro

@Client:56260315 tak, dokładnie. Odsetki naliczane są do dnia faktycznej spłaty - jeżeli zakup zostanie całkowicie spłacony wcześniej niż określa to harmonogram również faktycznie naliczone koszty będą niższe niż te zawarte w umowie.

oznacz moderatorów

KrzepkiRadek
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli nie mam historii w BIKu to nie będę mógł skorzystać z Allegro Pay? Robię dużo zakupów na Allegro i mam konto od kilku lat.

oznacz moderatorów

monika_sokalska
Ekspert Allegro

@KrzepkiRadek brak historii kredytowej w BIK nie oznacza automatycznego braku dostępu do usługi Allegro Pay. Decyzję o przyznaniu środków podejmujemy indywidualnie bazując m.in. na danych z baz zewnętrznych ale również na historii transakcji w ramach Allegro. Zapraszamy do wypełnienia wniosku 🙂

oznacz moderatorów

henio9998
#7 Wielbiciel#

Mam już teraz w opcjach "zapłać później" - 30 dni na spłatę, potem mogę spłacić dług za jakąś tam opłatą. Korzystałem też z "Raty od nowa" z BNP Paribas - raty 0% nawet na 20 miesięcy. To AllegroPay ma zastąpić te instrumenty czy jakoś je skonsolidować? 

oznacz moderatorów

monika_sokalska
Ekspert Allegro

@henio9998 Allegro Pay to stosunkowo nowa opcja płatności na Allegro - szybka, bezpieczna i wygodna, włączona bardzo mocno w ekosystem serwisu. 
W ramach Allegro udostępniamy różne metody płatności, w tym sposoby finansowania zakupów, nieustanne badamy je też pod kątem zadowolenia klientów czy konwersji procesów. Każdy klient może wybrać tą metodę, która najlepiej odpowiada na jego potrzeby.

oznacz moderatorów

MickeyFinn
#2 Obserwator#

Jeśli mój wniosek został odrzucony, bo “za mało o mnie wiecie” to czy otrzymam powiadomienie, kiedy będę już mógł aktywować Allegro Pay? Czy mam co jakiś czas próbować?

oznacz moderatorów

monika_sokalska
Ekspert Allegro

@MickeyFinn tak, poinformujemy Cię o możliwości ponownego wnioskowania. 

oznacz moderatorów