anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[14.04] Zapytaj Eksperta - Allegro Pay

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Czy znacie już nową metodę płatności  - Allegro Pay?
Dzięki Allegro Pay możecie zrobić zakupy dzisiaj, a zapłacić za nie kiedy będzie Wam wygodnie - macie kilka opcji spłaty do wyboru. Spłatami zarządzacie sami, a my pamiętamy o nich za Was i przypominamy, gdy zbliża się termin.
Poznajcie Allegro Pay bliżej i zadajcie pytania dotyczące tej metody płatności naszej Ekspertce Monice Sokalskiej. 


monika sokalska-min.jpg

 @monika_sokalska w Allegro zajmuje się rozwojem oferty finansowania zakupów dla klientów indywidualnych.

Dziękujemy za wszystkie pytania! Poniżej znajdziecie zapis sesji dotyczącej Allegro Pay.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

shanke2
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, czy będzie możliwość spłaty należności kartą?

oznacz moderatorów

BigAndHappy
#9 Pomysłodawca#

Przyznano mi limit w wysokości 1750 zł czy mogę zwiększyć ten limit? Albo zapłacić za część zakupu z Allegro Pay, a za resztę dopłacić?

oznacz moderatorów

monika_sokalska
Ekspert Allegro.pl

@BigAndHappy na tą chwilę niestety nie ma możliwości samodzielnego zwiększenia środków ani możliwości sfinansowania zakupu w części poprzez płatność Allegro Pay a w części poprzez użycie innej metody płatności. Nad tymi funkcjonalnościami również prowadzimy prace.

oznacz moderatorów

monika_sokalska
Ekspert Allegro.pl

@shanke2 Dzień dobry. Tak, pracujemy nad tą możliwością i planujemy udostępnić ją w najbliższym czasie. 

oznacz moderatorów

Vendell
#7 Wielbiciel#

Witam czy mozna tak zrobic, ze jak ktos wszystko co wziął na kredyt allegro pay finanse i wpłacił całość w terminie . To mógłby zwiekszyc swoje srodki? Niektórym przyznano tylko 500zl. A chcieliby duzo wiecej.

oznacz moderatorów

Kamil07125
#8 Zapaleniec#

żeby mieć większe środki trzeba po prostu kupować, wystarczy kilka zamówień i już podwyższają środki, allegro w ten sposób się zabezpiecza, że wie, skoro co chwilę coś kupujesz to wie, że będziesz miał pieniąze na spłatę tego

oznacz moderatorów

Vendell
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem, dostałem 500zl i 500zl musze spłacić i nadal jest 500zl. Wiec gdzie to podwyższenie środków??

oznacz moderatorów

TworkiTeam
#2 Obserwator#

Czy jeśli wybiorę płatną opcję spłat np. na 5 rat, to czy jeżeli spłacę je szybciej to koszt pożyczki się zmniejszy?

oznacz moderatorów

Wykonuje
#3 Debiutant#

Nie mam pytania ale mam różne karty kredytowe w różnych bankach, do tego kredyt 16 tys. i jestem przedsiębiorcą, nigdzie nie chcieli mi dać kredytu, a Allegro Pay dostałem od ręki - 4 tys! Dla mnie to super opcja. Na Allegro kupuję bardzo dużo, więc korzystam często! 

oznacz moderatorów

monika_sokalska
Ekspert Allegro.pl

@Wykonuje cieszymy się, że jesteś zadowolony z Allegro Pay. Udanych zakupów! 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@BigAndHappy Nie możesz dopłacić.

oznacz moderatorów

monika_sokalska
Ekspert Allegro.pl

@TworkiTeam tak, oczywiście. Odsetki naliczane są do dnia faktycznej spłaty - jeżeli zakup zostanie całkowicie spłacony wcześniej niż określa to harmonogram również faktycznie naliczone koszty będą niższe niż te zawarte w umowie.

oznacz moderatorów

monika_sokalska
Ekspert Allegro.pl

@Vendell na tą chwilę niestety nie ma możliwości samodzielnego zwiększenia środków Pay. 
Część klientów otrzymuje natomiast od Allegro Pay indywidualną propozycję zwiększenia środków - w tym przypadku bierzemy pod uwagę m.in. historię zakupów i spłat z Allegro Pay wykonanych przez danego klienta.

oznacz moderatorów

spoko73
#8 Zapaleniec#

To fakt, że na taki kredyt zaufania trzeba sobie zasłużyć. My nie kupujemy jakoś specjalnie wiele, za to regularnie i dostaliśmy limit 1950 zł. Skoro u Ciebie to tylko 500 zł, to widocznie mało kupujesz, albo jesteś mniej wiarygodny. 

oznacz moderatorów

Client:56260315
#8 Zapaleniec#

Czy jak wybiore raty na 20 miesięcy w allegro pay ale spłace w 3 to będą niższe odsetki?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:56260315 przeniosłam Twoją wiadomość do tego wątku, dziś na Twoje pytanie odpowie Ekspertka Allegro Pay.
Jeżeli chodzi o monety, które miały zostać przyznane za aktywację Allegro Pay, promocja trwała do 11.04, tutaj regulamin. Jeśli aktywowałeś Allegro Pay przed tą datą lub dokonałeś pierwszego zakupu z Allegro Pay i nie minęło więcej niż 7 dni od daty aktywacji, będziesz mógł odebrać monety, aby to zrobić kliknij proszę przycisk "odbierz" w zakładce Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:56260315
#8 Zapaleniec#

Aktywowałem wczoraj ale wciąż wyświetlało się że dostanę monety! To raczej wasz błąd że się wyświetlało,

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:56260315 okej, postaram się to zweryfikować, rozumiem, że sprawdziłeś zakładkę Monety i nie masz tam nic do odebrania?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:56260315
#8 Zapaleniec#

Przyszło jakieś 10 a wczoraj 35 i 2 ale to z zakupów mam 47 monet bo dużo kupiłem

oznacz moderatorów