anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[18.03] Zapytaj eksperta - Moje Allegro zamiast Menedżera Sprzedaży

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Zgodnie z zapowiedziami 8 marca wyłączyliśmy Menedżera Sprzedaży. Funkcje, z których korzystaliście w ramach tego narzędzia znajdziecie w zakładkach Mojego Allegro.
Mieliście już okazję przetestować ich funkcjonalność, być może macie pytania lub sugestie dotyczące Mojego Allegro.

la_nika_0-1615885011211-min.png

 

Dziękujęmy za Wasze pytania i dziękujemy @lukasz_korek za wszystkie odpowiedzi. Poniżej znajdziecie zapis sesji dotyczącej Mojego Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

lukasz_korek
Ekspert Allegro

W Zamówieniach nie planujemy dodania takiej funkcjonalności. Sugestię rozważymy jednak pod kątem narzędzia Wysyłam z Allegro.

oznacz moderatorów

Vetinari
#9 Pomysłodawca#

Jak długo w Moim Allegro będą dostępne zamówienia Kupujących? Czy powstanie archiwum zamówień? Gdyby teraz ktoś chciał reklamować towar np. sprzed roku to gdzie znajdę to zamówienie?

oznacz moderatorów

lukasz_korek
Ekspert Allegro

Transakcje w zakładce Zamówienia są dostępne przez 6 miesięcy. Dzięki za sugestię, aby ten czas wydłużyć.  Przeanalizujemy to i rozważymy zmianę.

oznacz moderatorów

Myszaa618
#8 Zapaleniec#

Witam, właśnie mam email z roszczeniami do zakupu z 23.08, ktory nawet nie wiem czy miał miejsce, dodatkowo w zeszłym tygodniu dostaliśmy email, że zakupione towary z kwietnia 2020 nie zostały dostarczone i Pani chce by towar dostarczyć lub zwrócić pieniążki, nie mamy podstawowych informacji w tym przypadku, a sprawa wydaje się dziwna, minął rok.  Jeżeli my dajemy 36 miesięcy gwarancji to powinna być możliwość sprawdzenia karty transakcyjnej, widzielibyśmy ile przesyłek poszło itd, dziękuję pozdrawiam

oznacz moderatorów

lukasz_korek
Ekspert Allegro

Rozumiem, w drugiej połowie roku postaramy się wydłużyć ten okres 6 miesięcy.

oznacz moderatorów

BigAndHappy
#9 Pomysłodawca#

Czy aplikacja sprzedażowa będzie w przyszłości miała takie same funkcje jak Moje Allegro? Jest szansa, że bez komputera będę mógł zarządzać sprzedażą?

oznacz moderatorów

lukasz_korek
Ekspert Allegro

Osobiście nie zajmuję tematem aplikacji sprzedażowej, dlatego aby nie popełnić błędu, dopytam osób zajmujących się aplikacją i wrócę z odpowiedzią 🙂

oznacz moderatorów

lukasz_korek
Ekspert Allegro

Wracam z obiecaną informacją. Nie mamy takich planów, aby 1:1 przenosić opcje Mojego Allegro do aplikacji sprzedażowej.

oznacz moderatorów

DINK-DEV
#8 Zapaleniec#

Jeszcze jedna kwestia mi się przypomniała - czy dałoby się dołożyć do zakładki Moje oferty (https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty) sortowanie po sygnaturze? Nie jest to chyba trudna zmiana, a w sytuacji gdy sygnatura dobrze koduje produkt (np. u nas to znormalizowany ciąg znaków [seria][linia][typ][kolor][pojemność]) idealnie by się sprawdzało?

oznacz moderatorów

lukasz_korek
Ekspert Allegro

Dziękuję za sugestię, przeanalizujemy ją.

oznacz moderatorów