anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

źle przypisany numer konta bankowego

Helfix6
#7 Wielbiciel#

Witam, po sprzedaży produktu klient wpłacił pieniądze na PayU a ja zatwierdziłem przelew, dopiero po fakcie zobaczyłem że był mi przypisany zły numer konta. Sprawdziłem ten numer i okazało się że jest prawidłowy, czyli pewnie aktywny i jest z drugiego końca Polski. Co mogę zrobić z tą sytuacją? Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pinsplash
#21 Demiurg#

@Helfix6 Przecież to Twoje konto - to czyj numer był tam wpisany??

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Helfix6 musiał być twój bo trzeba go zweryfikować przelewem, chyba ze miałes jakiś stary zlikwidowany to kasa powróci na payu i po zweryfikowaniu nowego wypłacisz ponownie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Helfix6
#7 Wielbiciel#

Otóż nigdy nie miałem konta w tym banku.. a tym bardziej nie zakładałem go na drugim końcu Polski, gdzie ten numer konta był przypisany

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Helfix6 Możliwości są trzy: ten nr konta wpisałeś albo Ty, albo ktoś komu "pożyczyłeś" konto allegro, albo ktoś kiedyś na nie Ci się włamał.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Helfix6
#7 Wielbiciel#

Dwie pierwsze opcje nie wchodzą w grę, właśnie nie wiem co jeśli ta trzecia okaże się prawdziwa.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Helfix6 Oby, bo już widziałem - w praktyce - przypadki osób, które twierdziły, że to nie one coś gdzieś poprzestawiały, by po paru dniach zaczęły wracać wspomnienia z np. trochę za bardzo zakropionej imprezy😂
Oczywiście niczego Ci nie zarzucam, rozważam tylko możliwości.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Helfix6
#7 Wielbiciel#

konto pochodzi z banku kilkaset kilometrów ode mnie, w moim mieście nie ma tej placówki nawet. a z allegro kontakt jest mocno ograniczony i ciężko to wyjaśnić.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Helfix6 Czy dane w tej https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php zakładce zgadzają się z Twoimi danymi osobowymi na koncie allegro i czy PayU ma status "aktywne"?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Helfix6
#7 Wielbiciel#

teraz się zgadzają bo po zauważeniu faktu od razu je zmieniłem. Wcześniej nie zgadzał się tylko numer konta, reszta danych prawidłowa

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Helfix6 A jaki był status PayU przed zmianą nr-u konta?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów