anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

个人可以卖东西吗?

Client:77967498
#1 Nowicjusz#

个人可以卖东西吗?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

konto zamknięte
Nie dotyczy

English / Polski

oznacz moderatorów

Client:77967498
#1 Nowicjusz#

OK 

oznacz moderatorów

Client:77967498
#1 Nowicjusz#

Dziękuję

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ale za co? If you want to ask something, do that in one of two languages, without using translator 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

emm.. xie xie 😄
ni hao, hen hao xi 😛

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:77967498 I want to help you but please, write here - about your problem using English. If you want to sell on Allegro, try this: https://allegro.pl/rejestracja-konta-firmowego/nowe-konto

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@akcesoria-net-pl, pamiętaj, że allegro nie ma wersji chińskiej, używajmy EN/PL 😛

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@konto zamknięte Moja odpowiedź nie była do allegro ani do Ciebie. A link do @Client:77967498 jest w wersji angielskiej,

Koniecznie musisz wszystko komentować?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

tak samo jak xyz96 🙂
poprostu on to robi jak robot, ja w ramach rozluźnienia atmosfery 😄
a ty się nie spinaj 😛

wyczuwam zły dzień <przynosi kawkę @akcesoria-net-pl i cukier> 😊

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Zjadłem łazanki z kapustą, pycha. Jestem przy 3 🍺, nirwana.

Dopieprzasz się do @xyz96 , kiedy jego posty są w większości merytoryczne, a sam sadzisz tu w większości tulipany. Spojrzenie w lustro, bez pytania kto jest najpiękniejszy na świecie, czasem nie zaszkodzi. Skoro masz misję rozluźniania atmosfery, zacznij od siebie. Miłego dnia życzę, obu w,w,

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ty mi tam nie pychaj tylko podziel się, pfff, skoro takie pyszne 😛

Ja jestem na luzie właśnie, a on cały czas merytorycznie musi wywalić komentarz, kiedy już problem jest załatwiony przez kogoś innego. Nie uważasz, że takie komentarze są dla moderatorów, którzy mogą więcej niż my? Bez sensu tak się puszyć i oh ah jaki ja jestem wszechwiedzący 😛 bo ja nie jestem 😄 to co wiem, podpowiem, a lecimy tak, żeby każdy czuł luz, nawet po zjedzeniu 15 łazanek 😄 Trzeba być pozytywnie nastawionymiiii do żyyyyciaaa 😄 Gumpi jestem, wiem 😄 a tulipany są spoko, moja mama je lubi 😊

Ale przyznasz, że xyz96 wcześniej był bardziej spoko? Coś go gryzie i nie da sobie pomóc wyraźnie.. Szczerze ci powiem, nie lubię, kiedy ludzie są mega spoko a potem od tak się zmieniają. Nie pierwszy raz to widzę, niestety inni też to zauważają. Najgorsze, że to jest słabe i taki człowiek nie widzi problemu u siebie 😕

oznacz moderatorów