anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AKTYWACJA ZNIŻKI

rafalkos80
#7 Wielbiciel#

Witam. Dlaczego nie dostałem zniżki -50% opłaty za sprzedaż. Na pewno aktywowałem zniżkę przy wystawianiu przedmiotu 16.09.2023r. Gdy w dniu 23.09.2023r. przedmiot został sprzedany została mi naliczona opłata 7,9% wartości przedmiotu. Przedmiot był wystawiony na licytację. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

O jakiej promocji , w jakiej kategorii mówimy?: https://allegro.pl/lokalnie/promocje

oznacz moderatorów

rafalkos80
#7 Wielbiciel#

rafalkos80_0-1695581370172.png

 

oznacz moderatorów

rafalkos80
#7 Wielbiciel#

Przedmiot był w kategorii Muzyka - Płyty winylowe

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To przeczytaj regulamin a razie czego pytaj Allegro.https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

rafalkos80
#7 Wielbiciel#

Spełniałem wszystkie warunki dlatego nie rozumiem.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@rafalkos80 

1. Lew jest niekumaty, ale uwielbia się wypowiadać, wybacz mu, bo nie wie co czyni 🙂

2. Promocja jest -50% w ofercie wyróżnionej dla licytacji od 1 zł. ALE za sprzedaż z oferty wyróżnionej jest naliczana dodatkowa prowizja ok. +70%... Reasumując - wyróżnienie dostajesz za darmo, a prowizja wyjdzie Ciebie ciut więcej niż standardowa. Normalnie byś zapłacił za wyróżnienie, standardową prowizje i +70% dodatkowej prowizji.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

rafalkos80
#7 Wielbiciel#

 

  • Promocja adresowana jest do Użytkowników Serwisu Allegro, którzy na dzień 20.08.2023 r. do godz. 23:59:59 spełnili poniższe warunki łącznie:

    a) posiadają aktywne Konto Allegro i zaakceptowali Regulamin Allegro;

    b) Konto nie jest zablokowane;

    c) w okresie od 17.07.2023 r- 20.08.2023 r. mieli wystawione min. 10 (dziesięć) Ogłoszeń Kup Teraz lub Licytacji na Allegro Lokalnie

 

oznacz moderatorów

rafalkos80
#7 Wielbiciel#

to warunki  z regulaminu gdzie tu pisze o 1zł

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

A to inna trochę promocja. Jaka pełna nazwa zniżki? Bo ten fragment regulaminu mówi tylko dla kogo była zniżka, ale nie jej warunki.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

rafalkos80
#7 Wielbiciel#

Problem okazał się kuriozalny. Nie aktywowałem dodatkowo zniżki w centrum zniżek. Cóż byłem przekonany że klikając w AKTYWUJ ZNIŻKĘ została ona aktywowana. Swoją drogą jeżeli potrzebne jest pierwsze aktywować a potem dodać ogłoszenie to dlaczego kieruje nas odwrotnie i po naciśnięciu AKTYWUJ ZNIŻKĘ otwiera się strona dodaj ogłoszenie. Postanowiłem podzielić się tym bo podejrzewam że takich osób jak ja będzie więcej. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bystrzacha się znalazł: 🤣

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@rafalkos80 nie wiem, -50% prowizji w licytacji z wyróżnieniem jest na Allegro dla firm. Inne podobne zniżki były, ale w innych kategoriach lub należało sprzedać produkt w trakcie promocji (jeśli aktywacja była podczas promocji, a sprzedaż później, to prowizje były standardowe).

Nie wiem jaką zniżke komentujesz, bo wkleiłeś tylko kawałek regulaminu, który informuje komu przyznano te zniżki.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów