anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalne nie mogę wygenerowac etykiety

DORNOW_ON
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DORNOW_ON Na czym dokładnie polega Twój problem z wygenerowaniem etykiety?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Tormentman
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_Dzień dobry, odpowiadam, bo dziś mam ten sam problem. Gdy po ustaleniu wszystkich szczegółów klikam na przycisk "Utwórz etykietę", przez chwilę na szarym tle wyświetla się komunikat "Tworzenie etykiety", a po chwili czerwoną czcionką: "Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku."

Wszystkie dane są poprawne. Nigdy wcześniej nie miałem tego problemu. Spróbowałem tego samego w innej przeglądarce, ale efekt jest ten sam.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Tormentman, wyjaśniamy, co się dzieje. Wygląda to na problem z nieaktywnym paczkomatem odbiorcy. Możesz zapytać kupującego na czacie, czy poda alternatywny paczkomat - wtedy usuniemy Twoją etykietę i wygenerujesz ją ponownie. Możesz również poczekać na wyjaśnienie tej sprawy - wrócę tu z odpowiedzią, gdy czegoś się dowiem. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Tormentman
#7 Wielbiciel#

@mr_oma– update z mojej strony: Kupujący do tej pory nie odpowiedział na prośbę o wskazanie innego paczkomatu, a generowanie etykiety niestety nadal nie działa.

oznacz moderatorów

Tormentman
#7 Wielbiciel#

@mr_oma – następne update; Kupujący podał mi dane innego paczkomatu, zwrócę się teraz do Allegro poprzez "Napisz do nas".

oznacz moderatorów