anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie brak wyswietleń pomimo nawet promowania o co chodzi ?

ben1018
#7 Wielbiciel#

Witam  czy jest ktoś w stanie odpowiedziec mi na pytanie co się stało z wyswietleniami i co się wiążę ze sprzedażą na allegro lokalnie . Sprzedaje rękodzieła bardziej hobbistycznie , w sierpniu byłem na urlopie po powrocie i ponownym wystawieniu przedmiotów brak reakcji. Co prawda nie miałem wielkiego ruchu ale zawsze cos sie działo , teraz są dwie osoby na dzien jakaś kpina .  promowanie  nic nie pomogło ,  a szukając swoich ogłoszeń  to są daleko w tyle pomimo promowania . ..........? o co tu ku.......a chodzi . Co zrobić by wróciło to do normalności . jak coś sprzedać jak nikt tego nie widzi.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Od 1 października Allegro się zepsuło - stało się niefunkcjonalne i jest jednym wielkim b u r d e l e m (m.in. nie da się znaleźć tego czego się szuka). Dotychczasowi kupujący przechodzą na inne portale zakupowe. Oferty z Allegro Lokalnie w nowej Allegrowej "wyszukiwarce" ze zje*anym "widokiem produktowym" praktycznie są niewidoczne, a prawie nikt nie wchodzi bezpośrednio na Allegro Lokalnie, żeby tam coś wyszukiwać.

oznacz moderatorów

ben1018
#7 Wielbiciel#

no dokładnie o to chodzi po frazach tak jak było wcześniej się nie da. A to coś zmienili od 1 tak ? To coś trzeba zrobić żeby być znowóż [ widocznym] ?  co  z tym zrobić

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro tak zdecydowało, nie szukają kupujący na AL nie znajdą.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Na chwilę obecną jedynym rozwiązaniem jest przejście na inne portale zakupowe, które są funkcjonalne i które nie usiłują robić ze swoich użytkowników i d i o t ó w   i nie plują tym użytkownikom jawnie w twarz.

oznacz moderatorów

ben1018
#7 Wielbiciel#

Ale to chore przecież takich jak jest multum , i za każdą sprzedaż płacimy prowizje i to nie małą to strzał w kolano dla takiego portalu . trochę nie zrozumiałe jest podeście do tego . Co za szajs ......

 

oznacz moderatorów

bodziobodzio4738
#10 Popularyzator#

Niestety tak to obecnie działa że nie działa, wielu ofert zwyczajnie nie widać a płacenie za promowanie to jak wyrzucanie pieniędzy. Sam kilka dni temu szukając procesora co PC posortowałem od góry do dołu, ograniczyłem cenę, no filtry i filtrzyki jakie się tylko dało żeby znaleźć w określonym przedziale cenowym, w którym zawsze jakaś oferta była bo kojarzyłem mniej więcej cenę rynku wtórnego i znalazło mi aż 0 ofert. Myślę poszukam gdzie indziej skoro nie ma bo przepłacać nie zamierzam i wpisałem w wyszukiwarkę G i co? Na wierzchu w zakładce produkty było nagle magicznie kilka ofert i to z Allegro w moim przedziale cenowym, ba kilka nawet promowanych ale zwyczajnie tych ofert w tym czymś co nazywają wyszukiwarką nie wyświetlało. Zrobili wielkiego bubla, wepchnęli go dosłownie ludziom na siłę usuwając wszystkie możliwości normalnego wyświetlania ofert łącznie z dzisiejszym "usprawnieniem" czyli braku możliwości obejścia tego g skryptem i wciskają nam jeszcze że tak jest lepiej i wszystko cudownie działa.

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Od kilku miesięcy allegro jest krytykowane za te zmiany , jeśli nic nie zrobią allegro splajtuje 

oznacz moderatorów