anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie jak odstąpić od sprzedaży

Client:68729797
#7 Wielbiciel#

Wystawiłam przedmiot na licytację wart 300zl. Osoba wylicytowała 2zl. Ja usunęłam ogłoszenie a pan kliknął kup teraz i kupił za 2zl. Jak anulować sprzedaż? Jak odstąpić od umowy?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:68729797 Jak zapłacił, to umowa prawnie wiążąca i powinieneś wysłać. Jak nie zapłaci przez 5 dni, to aukcja sama się odnowi ( zamknij ją od razu!). Jak zapłaci i będzie chciał wydania rzeczy - wyjasnij, przeproś, oddaj pieniądze - moze się uda. Pewnie jakby poszedł do sądu to by wygrał - ale na to szanse są małe..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:68729797
#7 Wielbiciel#

Ale on kupił że niby wygrał licytację a ja tylko chciałam usunąć ogłoszenie. A jemu zaakceptowalo cenę

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:68729797 Na Lokalnie nie mozesz odwołać licytujących. Wiec jak ktoś już licytuje, a Ty kończysz aukcję, to ten który w danym momencie miał najwyższą cenę - wygrywa.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:68729797
#7 Wielbiciel#

A co jeśli nie wyśle?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:68729797 ZAPŁACIŁ ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:68729797
#7 Wielbiciel#

No stwierdził że tak ale ja kasy nie mam na koncie

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:68729797 Sprawdzasz na Allegro Finanse? Jeżeli zapłacił w ten sposób. To poproś o numer konta i zwróć bezpośrednio ze swojego konta na jego konto w banku ( na Lokalnie inaczej sie nie da). Ale wpierw sprawdź czy sa na subkoncie w allegro Finanse. Przeproś wyjasnij całą sytuację - i tyle.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:68729797
#7 Wielbiciel#

A ja dostanę zwrot pieniędzy od allegro?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:68729797 musisz je sam sobie wypłacić... ale opłaty transakcyjnej raczej nie odzyskasz...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:68729797 Jak wpłacił przez AF to kasa powinna być tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/#!/ , umowa jest wiążąca kupił zapłacił, powinieneś wysłać. Dogadaj się z kupującym, w przyszłości czytaj jak dział licytacja na AL.

oznacz moderatorów