anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie klient zakupił przedmiot, a pieniędzy nie mam na koncie.

Client:89413360
#7 Wielbiciel#

Witam,

Wczoraj klient zakupił przedmiot na allegro lokalnie, minęły już 24h, a pieniędzy dalej nie mam na koncie. Po sprzedaży przedmiotu dodałem moje dane bankowe, oraz PayU.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Klient ma 5 dni na zapłatę i nie jest ona obowiązkowa. Na Lokalnie po pięciu dniach bez wpłaty transakcja jest uznana za niebyłą - zgodnie z regulaminem - a aukcja automatycznie się odnawia.

Sprawdź zakładkę Allegro Finanse, bo może zapłacił. Pieniądze na konto same nie przeskakują, trzeba je wypłacić; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

Nie ma obowiązku zapłaty w ciągu 24 godzin. Poza tym jeśli klient Ci nie płaci, pisz do niego, nie na forum.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:89413360 sprawdź czy nie masz w zakładce Środki i historia operacji. o ile zapłacił 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89413360 płatność ma status rozpoczęta, wyślemy wiadomość do Kupującego z przypomnieniem o tej transakcji. Na Allegro Lokalnie jeżeli Kupujący nie zapłaci w ciągu 5 dni to uznamy transakcję za nieważną. Dopóki nie otrzymasz wpłaty nie wysyłaj proszę tego przedmiotu, nawet jeżeli będziesz już mógł.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:89413360 Nie wysyłaj dopóki nie zapłaci. Ma na to 5 dni.

oznacz moderatorów