anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie licytacja. Kupujący nie płaci i nie odpowiada na czat 7 dni

MAMY ROZWIĄZANIE!
cyclone125
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry!

Wystawiłem licytacje na Allegro Lokalnie. Zwycięzca licytacji nie płaci i nie odpowiada na czat 7 dni.

Czytałem, że jeśli nie ma wpłaty po 5 dniach, to sprzedaż jest automatycznie anulowana? Ale przedmiot nadal mam w "sprzedanym" i nie widzę, żeby sprzedaż została anulowana.

Co należy z tym zrobić?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
pinsplash
#21 Demiurg#

@cyclone125 Zapewne sprzedałeś z odbiorem osobistym lub za pobraniem? Wtedy nie ma automatycznego zwrotu. Musisz wystąpić o to do Allegro. Allegro musi miec potwierdzenie że kupujacy zrezygnował. Jezeli ten nie odpowiada, wyślij mu ( przez wiadomości allegro -aby portal wiedział) cos w rodzaju : Szanowny Panie, próbuję od kilku dni potwierdzić Pana zakup przedmiotu X z dnia ..... na Allegro Lokalnie. Wobec braku jakiejkolwiek reakcji z Pana strony, informuję że brak potwierdzenia zakupu do ...... będę uważał za rownoznaczny z odstąpieniem przez Pana od transakcji. I jak nie zapłaci - wyslij to allegro.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
cyclone125
#8 Zapaleniec#

Tak, była opcja odbioru osobistego, ale kupujący w ogóle nie wybrał sposobu dostawy. Jest napisane: "Kupujący nie wybrał jeszcze sposobu dostawy". Aukcja zakończyła się 17 stycznia, dziś jest 25 stycznia. Produkt w zakładce "Ostatnio sprzedane". I w sumie, z wyjątkiem "Czatuj”, nie ma możliwości kliknięcia czegoś w tej sprzedaży. Jeśli sprzedaż jest anułowana, to powinno to być jakoś oznaczone i widoczne? I towar powinien zniknąć z "Ostatnio sprzedane", czy nie? Po raz pierwszy sprzedaje na Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów
cyclone125
#8 Zapaleniec#

Ale nie, przepraszam, okazało się, że wczoraj (po 7 dniach?) automatycznie zostalo wznowione. Tylko nie rozumiałem, dlaczego wciąż jest widoczne w "sprzedanych". Jakoś to jest nielogiczne i nie intuicyjne.

oznacz moderatorów