anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie. Przesyłka Kurierska przedpłata

Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Jak wygląda sposób dostawy kiedy wybiorę te opcje. Czy kurier przyjedzie mi pod dom czy mogę nadać z paczkomatu do czyjegoś domu? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Damian230996dostawa jest na adres wskazany przez nadawce który podał odbiorca. A w jak sposób będzie odbiór to zależy jakim kurierem nastąpi wysyłka

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Damian230996możesz skorzystać z nadania bezpośrednio ze strony jakiegoś przewoźnika np. InPost, DPD, FedEx, Poczta Polska.... lub u  blokerów np. sendit.pl lub furgonetka.pl (ale teraz furgonetka.pl chyba maja problemy techniczne z powodu pożaru serwerowni)

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Bloker(s)ów?😁 Chyba brokerów miałeś na myśli😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Knowhere pir dolnąłem litrówke 🤣 i wyszla literówka 😆

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Damian230996  Nadajesz to poza Allegro, tradycyjnie. Kurierem nadajesz przez kuriera, nie paczkomatem.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Damian230996 możesz nadać paczkomatem przesyłkę kurierską na adres, do sporadycznych wysyłek polecam https://inpost.pl/SzybkieNadania

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Damian230996 Po co kolejny temat o tym samym? Pierwszy nie wystarczył, za mało odpowiedzi w nim dostałeś?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Bo wszyscy mi piszą jak narazie ze paczkomaty należa do firmy in post. A mówie że mam tylko kilka opcji. Pocztę. I nadawanie w paczkomacie. Wszedłem na aplikację i mozna nadac z paczkomatu do czyjegoś domu. No to wracam analizuję jakie mam dostępne metody dostawy. Jest allegro paczkomaty in post. okej. paczkomaty juz mam. A jak komuś ustawić zeby przyszło do domu na adres nadanego z paczkomatu.  Na starym formulażu było jeszcze gorzej bo byla przesyłka kurierska i przesyłka in post. i pytanie za 100 pkt czym to się różni.  A tu mam paczkomaty. Mam na szczęście tylko  ,, Przesyłka Kurierska- przedpłata,, tak pisze. ale nie pisze jakim kurierem ani nic. Sprawa jest bardzo prosta. Chce nadać z allegro lokalnie jak ktos kupi komus paczkę do domu nadając na zasadzie paczkomat-dom 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Damian230996 "A jak komuś ustawić zeby przyszło do domu na adres nadanego z paczkomatu" - ustawiasz sobie w metodach płatności "Przesyłka kurierska - przedpłata" (nie jest napisane jaki, bo to lokalnie - sam sobie ustalasz który kurier Ci pasuje), dajesz kwotę jaka widnieje w cenniku dla gabarytu w jakim zmieści Ci się Twój przedmiot (czyli nie mniej niż 14,99 zł, bo tyle kosztuje gabaryt A) i nadajesz to albo spod apki, albo spod managera inpostu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Damian230996
#9 Pomysłodawca#

Jest opcja. Allegro paczkomaty in post. za którą jak oni tam piszą płacę zawsze 8,99. 

Nadaj przesyłkę w dowolnym paczkomacie InPost! Za wysyłkę zapłacisz zawsze 8,99 zł, niezależnie od rozmiaru paczki. Możesz zwiększyć atrakcyjność oferty obniżając w polu powyżej kwotę, którą zapłaci Ci za tę wysyłkę kupujący.

 

Czy ta oferta również dotyczy dostawy do domu ? Bo wiem że z paczkomatu można nadać do domu.  Czym jest ta opcja Przesyłka kurierska przedpłata ?  Bo przesyłki kurierskie są nawet do 20 zł. I np mam kopertę  ponad gabaryt C ale wejdzie w niej np polar który znowu się mieści i od biedu można upchać w paczkomacie. **piiip**ne to jużzaczyna to wszystko byc 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Damian230996 "Czy ta oferta również dotyczy dostawy do domu ?" - nie.

https://inpost.pl/cenniki

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Lingam1
#8 Zapaleniec#

Podepnę się pod temat , w tej opcji nie mam żadnej opcji pobrania etykiety do wysyłki ? Jak to wysyłać w tej opcji?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Lingam1 na allegro lokalnie możliwość generowania etykiety jest z opcji allegro paczkomat inpost pozostałe metody wysyłasz samodzielnie np. InPost, DPD, FedEx, Poczta Polska... albo przez brokerów kurierskich sendit, furgonetka lub inny

oznacz moderatorów