anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie wylecualo z allegro!

jimmi1980
#8 Zapaleniec#
  • Allegro lokalnie wyleciało kompletnie z allegro od 1 pazdz. Jaki to będzie miało wpływ na sprzedaż dla sprzedawców z AL wedlug was ? Ja zauważyłem jeszcze większą klapę niż przed.
  • Raz na tydzień może się coś sprzeda
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@jimmi1980 puki się ludki nie przyzwyczają że trzeba szukać na dwóch portalach o ile nie przejdą na inne to będzie kiepsko 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client50766361
#9 Pomysłodawca#

Takie są niestety jak twierdzi allegro==ich ustalenia biznesowe. Całkowity spadek zakupów to pewnie też ustalenia biznesowe. Zobaczymy co dalej za jakiś (pewnie długi) czas aż kupujący połapią się w czym rzecz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1728675641240.png


@kostas11  napisał(a):

@jimmi1980 puki się ludki nie przyzwyczają że trzeba szukać na dwóch portalach o ile nie przejdą na inne to będzie kiepsko 😞


 

oznacz moderatorów

jimmi1980
#8 Zapaleniec#

Przez chwilę pomyślałem nawet  o tym żeby zacząć wystawiać aukcje na zwykłym allegro ale jak wystawiłem pierwszą i zobaczyłem prowizje od sprzedaży a drugie tyle od sprzedania z promowanej aukcji a do tego konieczność wykupienia promowania bez którego się sprzedawać nie da to odrazu wyłączyłem ją isunołem. Zastanawiam się jak to w ogóle możliwe że komuś się jeszcze opłaca sprzedawać. Przecież to jest zdzierstwo jakiego swiat nie widział.

oznacz moderatorów