anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro lokalnie

Pawel_bond7
#7 Wielbiciel#

kilka lat nic nie sprzedawalem  a swego czasu prowadzilem na allegro swoj sklep prez kilka dobrych lat . dzis chce wystawic narty na sprzedaz i niech mi ktos k...a pomoze co mam zrobic zeby wystawic cos na alegro jak tylko klikne wystaw przedmiot to od razu przenosi mnie na alegro lokalnie a ja nie chce zadnego allegro lokalnie. da sie teraz wystawic cos na zwyklym allegro czy teraz juz mozna tylko na tym lokalnie. a moje pytanie dlatego ze jakis czas temu  wystawilem buty niestety na allegro lokalnie i jak wchodze na strone allegro i szukam tych butow to nie ma ich wogole w sprzedazy!!! wiec jak tak moze byc ze wystawiam cos  na allegro pod nazwa xyz a kiedy wpisuje w wyszukiwarce xyz to tego produktu wogole nie ma!!!!!! cisnienie mi tak podskoczylo ze jak tego dzisiaj nie rozwiaze to juz nigdy nie wejde na  to z.....e allegro!!!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pawel_bond7 sam możesz zdecydować, gdzie chcesz opublikować swoją ofertę. Wystarczy skorzytać z opcji kup teraz lub licytacji, które będą dostępne na Allegro i Allegro Lokalnie. Możesz także wystawić przedmiot na dotychczasowych zasadach przez stary formularz. Aby to zrobić należu kliknąć w link znajdujący się pod ikonami. 

Lokalnie.jpg

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_Co niestety nie zmienia faktu że Allegro Lokalnie to niedopracowany potworek

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

AmidownEU
#7 Wielbiciel#

Ten sam problem mam. Wystawiłem swoje produkty, tez na allegro lokalnie choć chciałem to zrobić na normalnym allegro. Ale się nie dało. Z automatu przerzuca mnie na lokalnie. OK. wystawiłem. Klikam, w wyszukiwarce te produkty, nie widać. A za wystawione trzeba zapłacić. 

Pytanie: jak sie wystawia produkty na zwykłym allegro. Ciul z tym lokalnym bo to jakaś porażka. 

@_HolaOla_  twoja podpowiedz nie działa. Ja wystawiałem KUP TERAZ. i Nadal wystawia sie na lokalnie. Więc t nie ma nic dorzeczy. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AmidownEU Na zrzucie ekranu powyżej ten link był zbyt dobrze widoczny, za bardzo rzucał się w oczy i zbyt dużo osób omijało Lokalnie, dlatego został ukryty. Teraz aby wystawić na zwykłym Allegro trzeba kliknąć Wystaw przedmiot i na następnej stronie na górze po prawej maleńki odnośnik "Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz".

oznacz moderatorów