anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pobrało opłatę za darmową wysyłkę SMART na Lokalnie?

_sakee_
#7 Wielbiciel#

W historii rozliczeń z Allegro zauważyłem opłaty za wysyłkę w ogłoszeniach na Allegro Lokalnie, które miały aktywną darmową dostawę w ramach SMART, podczas gdy w historii wpłat na Lokalnie mam tylko wpłaty za przedmioty, bez opłat za przesyłkę.

Wychodzi na to, że na każdym przedmiot sprzedanym za >40zł straciłem 9zł, których ze względu na przesyłkę SMART nie zapłacił kupujący, a które pobrało potem Allegro. Problem wystąpił dla wszystkich 9 przedmiotów które sprzedałem z dostawą SMART w okresie od maja do września 2022.

Dlaczego te opłaty zostały pobrane, skoro wysyłka miała być darmowa?

Przykładowe ogłoszenie w którym wystąpił ten problem: https://allegrolokalnie.pl/oferta/anno-2070-complete-pc-pl

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_sakee_ Proszę Cię o podanie numerów wszystkich zamówień, których dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

_sakee_
#7 Wielbiciel#

W trakcie zbierania tych numerów zamówień w widoku rozliczeń z Allegro, zorientowałem się, że opłaty za wysyłkę dotyczyły ogłoszeń za <40zł, które sąsiadowały w historii z tymi za >40zł. Tak się złożyło, że ostatnio na przemian sprzedawały się przedmioty powyżej i poniżej tego progu.

Nie wiem jak mogłem nie dostrzec tego od razu. W końcu gdyby opłaty zostały pobrane za wszystkie zamówienia, tak jak mi się wydawało, to wpisów dotyczących opłat byłoby dwa razy więcej. Wystarczyło też spojrzeć na daty, żeby zorientować się którego z zamówień musi dotyczyć opłata za wysyłkę.

Naliczone opłaty jednak się zgadzają, najmocniej przepraszam za pomyłkę.

oznacz moderatorów