anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Protect - wyłudzanie zapłaty

GreQu166441
#2 Obserwator#

Witam,

Mam taką sytuację, sprzedałem poprzez allegro lokalnie, używany elek. moduł wydechu, po trzech miesiącach kupujący mi pisze, że moduł się zepsuł i że będzie mi go odsyłał i chce otrzymać zwrot pieniędzy. Oczywiście mu odmówiłem, a wysłać mi go nie mógł, bo miał tylko dane co na etykiecie z paczkomatu. 

Po kilku dniach, na saldzie allegro pojawiła się kwota do zapłaty za ten moduł.

 

No po prostu myślałem, że mnie rozwali... 

Mega fajne podejście allegro do sprawy, gość ma moduł który zapewne działa i pieniądze, takim tokiem sprawy, to ja też będę kupował części i wnosił o zwrot pieniędzy, bo nie działa a nie muszę nikomu go odzysłać.

 

Co w takiej sytuacji, bo ja nie dam się przysłowiowo w ci*** robić przez allegro

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Musiała być dyskusja a zgodnie z regulaminem Allegro masz odpowiedzieć w ciągu 24godz, a zapewnię wcale nie odpowiedziałeś, ponadto nie był to zwrot a reklamacja że moduł się zepsuł   i należało się do niej odnieś w 14dniach. Kupujący ma 2lata na reklamacje.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GreQu166441 odpowiadasz za działanie produktu do 2 lat, było przyjąć na reklamacje i ją rozpatrzyć, olałeś kupującego więc allegro zrobiło to za Ciebie sam się zrobiłeś w ciula łamiąc przepisy KC 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów