anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro za co sprzedaący płaci?

rewq12345
#7 Wielbiciel#

Moje DROGIE Allegro,

wystawiłem na sprzedaż swój samochód.

10.12 rozpoczęło życie moje ogłoszenie. Zapłaciłem za nie 30 zł. + 4,9 za "promowanie".

20 grudnia naliczyliście 24,9 za "wystawienie" + 29,9 za promowanie.

RAZEM, prawie stówa. Nie mam pretensji o wysokość opłat ale zastanawiam się, czy w zamian za te pieniądze nie powinienem oczekiwać filtrowania kupujących - czy też pytających. Do tej pory - za stówę - kupiłem 16 wiadomości od oszustów allegrowiczowych. Wystarczy w googlach wpisać adres mailowy, którzy allegrowiczowi oszuści podają w swoich wiadomościach, żeby się dowiedzieć, że to próba wyłudzenia. Zastanawia mnie czy za 100 zł. miesięcznie nie jesteście w stanie zapewnić rzetelnego sprawdzenia użytkowników? przecież wszyscy wiemy, że każdy mail wysyłany poprzez sieć allegro jest przez Was monitorowany i doskonale znacie treść każdego maila.

a może po prostu jesteście w zmowie z tymi oszustami i od każdego oszustwa dostaje ie swoją dolę???

będę wdzięczy za odpowiedź - bo nie wiem ,czy jest sens przedłużać ogłoszenie na allegro.

P.S. z innych portali jakoś nie mam wiadomości tego typu.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

Allegro ma swój regulamin a po dokładnym jego przejrzeniu sam powinieneś mieć jasność czy jest tu sens wystawiać czy dać sobie spokój.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro powszechnie znane, każdy zagląda, to i ceny wyższe, biznes.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Na allegro lokalnie nie ma zabezpieczeń przed wiadomościami od tego typu oszustów i allegro nic nie robi, aby to zmienić. W zmowie z oszustami oczywiście nie są, ale też nie zależy im na tym, aby ich zablokować.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rewq12345 Nie jesteśmy w zmowie z osobami, które dokonują różnych prób oszustw czy wyłudzeń w internecie, a tym bardziej nie zgadzamy się na taką działalność u nas. Cały czas pracujemy nad tym, aby zapobiec tego typu sytuacjom. Z uwagi na to, że nie czytamy wiadomości wysyłanych i odbieranych za pośrednictwem naszych serwerów, a jedynie je filtrujemy pod kątem regulaminu, będę bardzo wdzięczna jeśli przekażesz mi loginy użytkowników, od których otrzymałeś takie propozycje. Mogę Cię zapewnić, że dokładnie sprawdzimy te konta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  "Cały czas pracujemy nad tym, aby zapobiec tego typu sytuacjom."

Tiaaa...   pracujecie na tym od początku  istnienia Allegro  a  efekt  żaden.

"nie czytamy wiadomości wysyłanych i odbieranych za pośrednictwem naszych serwerów"

Właśnie chodzi o to że  chyba ktoś powinien czytać,  może  nie wszystkie  a  część  wiadomości.  Które  trzeba czytać, to  sami wiecie  doskonale,  macie ludzi którzy  to wiedzą  tylko  nie ma motywacji  żeby  się tym zająć.  Bo kasa i tak leci, no nie?

 

oznacz moderatorów