anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegrolokalnie, cały opis aukcji utracił wszelkie przerwy, spacje, i wyszczególnienia.

MAMY ROZWIĄZANIE!
MMOStock
#10 Popularyzator#

Witam doksłownie chwile temu zauważyłem że opis wszystkich aukcji allegroloklanie scalił się w jedną wielką epopeję, zostały usunięte przerwy i spacje, miałem wyszczególnione dokladnie opis przedmiotu, dane itd.. obecnie wszystko mocno nieczytelne...

oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47
angelaaaa19
#9 Pomysłodawca#

Znów całe formatowanie leży..

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

AKTUALIZACJA 29.05.2024 g. 11:56
Otrzymałam informację, że problem nie powinien już się występować

@angelaaaa19 @ExpertBoss zgłosiłyśmy to już do zespołu Allegro Lokalnie, już działają w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
evergreen_24
#2 Obserwator#

Nie dość że użytkownicy płacą prowizję, to do tego jeszcze wiecznie coś nie działa, ile można usuwać awarię ? jednym słowem to Dramat.

oznacz moderatorów
MMOStock
#10 Popularyzator#

dramat jak sprzedaż spada do 0 przez ich awarie....  i 0 rekompensaty

oznacz moderatorów
MMOStock
#10 Popularyzator#

Mam łącznie 140 aukcji na ALlegrolokalnie, sprzedaz wczoraj spadła mi do 0, normlanie sprzedawałem 20-30 aukcji codziennie, czy palnujecie to zrekompensować ? 

oznacz moderatorów
-PRORIDE-
#12 Orędownik#

Jak ty ogarniasz taką dużą ilość sprzedaży na AL ? Masz jakiś automat do wysyłania ?

oznacz moderatorów
ExpertBoss
#7 Wielbiciel#

Już jest duża poprawa ale jeszcze nie do końca wszystko działa jak należy. Aktualnie na komputerze w przeglądarce wyświetla się wszystko ok, natomiast w aplikacji allegro lokalnie nie wyświetla całych pustych linii gdy chcemy zrobić mały odstęp jednej części odpisu od drugiej części np. specyfikację od tego co jest w zestawie. Przykładowo.

1. Komputer, przeglądarka www:

Specyfikacja techniczna:
a) wymiary
b) waga

W zestawie:
a) ekspres
b) pudełko

2. W aplikacji allegro lokalnie:

Specyfikacja techniczna:
a) wymiary
b) waga
W zestawie:
a) ekspres
b) pudełko

 

Między "b) waga" a w "W zestawie:" powinna być cała pusta linijka. Gdy wyświetlamy opis aukcji w aplikacji allegro lokalnie to ta pusta linijka jest usuwana i opis się zlewa. W przeglądarce jest już wszystko ok.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ExpertBoss dziękuję za informację! 
Tak, poprawka w aplikacji może zając więcej czasu, ale potrzebę jej wdrożenia, również już zgłosiłyśmy. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów