anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO LOKALNIE - oferta znika i czeka aż kupujący zapłaci

MAMY ROZWIĄZANIE!
S-N-e-Q
#9 Pomysłodawca#

Allegro  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  chyba warto poczynić jakieś zmiany na Allegro Lokalnie w jednej kwestii: Ktoś ma wystawiony przedmiot na allegro lokalnie np. za 400 zł . Wrzucił promowanie za 13 zł i czeka na kupującego. Klient laik przychodzi i myśli "kupie sobie przez allegro Pay bo mam". Wchodzi, wypełnia dane i dochodzi do karty płatności a tam nie ma Allegro PAY. No i rezygnuje no bo kto mu zabroni. Natomiast sprzedawca od razu dostaje maila ze klient rozpoczął zakup, Allegro zdejmuje mu ogłoszenie na 5 dni (LOL) i czekamy na opłacenie zakupu które się nie wydarzy 😉 Może warto robić taki zabieg o 1 zakładkę później..np jak Klient faktycznie kliknie ZAPŁAĆ, bo teraz to równie dobrze może sobie przyjść i pooglądać jakie ma formy płatności. OK można sobie z tym poradzić i wystawić 5 szt tak na wszelki wypadek aby nie zdjęło ogłoszenia....Ale w oczach kupującego może to być podejrzane i zrezygnuje z zakupu. NO CHYBA ŻE COŚ SIĘ ZMIENIŁO I CZEGOŚ NIE WIEM to sprowadźcie mnie na ziemię 🙂

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
DiKey91
#10 Popularyzator#

Od czerwca podobno ma się to w końcu zmienić.

oznacz moderatorów
kuba1550
#12 Orędownik#

Teraz jest tak jak ktoś nie opłaci to czekamy 5 dni plus jeden dzień na wznowienie aukcji, a będzie po zmianie że będziemy czekać dwa dni plus jeden dzień na wznowienie. Powinno być czekamy jeden dzień na opłacenie zamówienia i bez głupiego dodatkowego dnia na wznowienie oferty. Po co ten czas na wznowienie oferty tylko bezsensownie wydłuża.

oznacz moderatorów
S-N-e-Q
#9 Pomysłodawca#

Widzę że chyba mój post i wielu innych osób coś dał bo dziś allegro przysłało maila o zmianach w tej sprawie 🙂 

oznacz moderatorów