anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegrolokalnie

lithiumm11
#8 Zapaleniec#

Witam, 

"sprzedałam" przedmiot na allegrolokalnie i nie moge skontaktowac sie z kupujacym. Wybrał on odbiór osobisty, przedmiotu finalnie nie sprzedałam (brak kontaktu z kupujacym), a mimo to allegro naliczyło mi prowizje od sprzedaży ok. 30zł. Nie ma w systemie żadnej opcji, żeby odwołać sie od tej opłaty. Co moge zrobic w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Vryko
#18 Luminarz#

Nie odwołasz się, bo to nie jest prowizja, a opłata za korzystanie z tego badziewia. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

lithiumm11
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedz, dałam się w takim razie oszukać. System jest mega niedopracowany ktoś może kupować rzeczy bez intencji odbioru towaru i taka osoba jest bezkarna, a ja ponoszę koszty. Dla mnie to też badziew i już nigdy nie wystawie na "allegro lokalnie" żadnego przedmiotu. Zdecydowanie lepszy jest **piiip**. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@lithiumm11 Podczas wystawiania, u góry strony po prawej masz maleńki link do starego formularza na Allegro. Póki możesz omijaj Allegro Lokalnie szerokim łukiem...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

lithiumm11
#8 Zapaleniec#

Ostatnio wystawiałam aukcje na smartfonie i za nic nie mogłam doszukać się tam formularza do zwykłego allegro. Dzieki za radę na przyszłość 👍🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nic, po wyborze odbioru osobistego przez kupującego płata jest naliczana i jest ona bezzwrotna. Kontakt jest możliwy przez czat z odpowiedniej zakładki na Allegro Lokalnie. 

oznacz moderatorów