anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie dokonanego zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
eliot21
#8 Zapaleniec#

Czy mam pobrac jakis formularz dot. anulowania tranzakcji zakupu...czy wystarczy jak na maila mu napisze ze chce anulowac tranzakcje zakupu ....chodzi przede wszystkim o zwrot prowizji dla Allegro, bo pieniądze nie zostaly jeszcze przelane za tranzakcje dla Sprzedającego.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie musisz nic robić , ale jeśli chcesz z panelu kupione - szczegóły - anuluj zakup .

oznacz moderatorów
eliot21
#8 Zapaleniec#

W którym miejscu są te szczegóły...????.bo nie moge znaleźć, to była licytacja a nie opcja Kup teraz

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@eliot21 Wystarczy wysłać rezygnację mailem. Nie musisz się martwić o zwrot prowizja. Po konsumenckim odstąpieniu od umowy przez kupującego, prowizja nie może zostać pobrana.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@eliot21 Tak kupujący martwi się o zwrot prowizji dla sprzedającego? Ty anulujesz zakup bo masz takie prawo o o zwrot martwi się sprzedający.

oznacz moderatorów
eliot21
#8 Zapaleniec#

Nie potrafie znalesc miejsca gdzie można anulowac aukcje, to była aukcja z licytacja...wiec może takiej aukcji nie można anulowac...?

oznacz moderatorów
eliot21
#8 Zapaleniec#

..ale mi przychodzi ponaglenie o zapłate, a ja nie wiem gdzie mam znalesc tą rezygnację...a Sprzedający nei odpisuje na maile

oznacz moderatorów
eliot21
#8 Zapaleniec#

to jest tranzakcja na Allegro lokalne

oznacz moderatorów