anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie/likwidacja licytacji

fym_fym_fym
#1 Nowicjusz#

Cześć, zwracam się do Was z pytaniem w jaki sposób mogę zakończyć licytację na Allegro Lokalnie jako sprzedający. Niestety, ale nie udało mi się odnaleźć opcji anuluj licytację. Mogę jedynie skorzystać z opcji "zakończ licytację", co wiąże się z zakupem towaru przez licytującego. Gdy licytujący nie zapłaci, wówczas Allegro samoczynnie przywraca licytację. Bardzo dziękuję za pomoc jak mogę anulować/zlikwidować licytację/ogłoszenie bez sprzedaży, ponieważ nie posiadam przedmiotowego towaru na sprzedaż.
Bardzo dziękuję.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Nie możesz anulować. Po zakończeniu przed czasem wygra ją najwyżej licytujący i będzie miał prawo domagać się wydania rzeczy. Chyba że nie zapłaci, wtedy prowizja nie będzie naliczona i aukcja się wznowi po pięciu dniach. Otrzymasz e-mail przed wznowieniem, wtedy w ciągu 24 godzin będziesz mógł zablokować wznowienie ogłoszenia.

Na przyszłość - wystawiaj na zwykłym Allegro - masz wtedy możliwość odwołania ofert.

Klikasz link zaznaczony na czerwono;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

fym_fym_fym
#1 Nowicjusz#

@xyz96 Dziękuję za poradę! Właśnie wczoraj otrzymałem informację, że licytacja będzie wzniowiona za 24h. Niestety nigdzie nie mogłem znaleźć opcji jak ją "powstrzymać" przed ponowną automatyczną publikacją przez serwis.

Na przyszość - wiesz może gdzie taka opcja dokładnie się znajduje na Allegro Lokalnie?

 

@pinsplash 

Dokładnie tak zrobiłem 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@fym_fym_fym Nie wiem, zapytaj na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a Po chwili się dowiesz. Jeśli czat niedostępny, odczekaj moment.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fym_fym_fym możesz wyłączyć wznawianie ofert z licytacją i kup teraz. Są na to dwa sposoby, po upływie 5 dni od ich zakończenia powinieneś otrzymać od nas maila, w którym będziesz mógł wyłączyć automatyczne wznawianie, na podjęcie decyzji będziesz miał 24h, po tym czasie automatycznie wznowimy ofertę.
Drugi sposób to zakładka Zakończone ogłoszenia lub Zamówienia od kupujących na 24h przed automatycznym wznowieniem ogłoszenia, wyświetlimy tam informację o możliwości wyłączenia tej opcji.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@fym_fym_fym Nie możesz. Napisz do Kupującego że nie masz produktu i że będziesz musiał zakończyć aukcję. On wtedy będzie wygrywajacym. Przeproś, powiedz że nie sprzedasz bo nie masz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów